KARYA TURU

Tamamlandı KARYA TURU

KARYA TURU

Akyaka/Fethiye/Dalyan/Göcek

03-08 Ağustos 2020

(4 Gece&5 Gün)

Sedir Adası (Kleopatra Plajı)/Azmak Nehri Tekne Turu(Akyaka)

Saklıkent/Gizlikent Şelalesi/Çamur Banyosu/Cip Safari (Fethiye)

İz Tuzu Plajı/Kral Kaya Mezarları Tekne Turu (Dalyan)

12 Adalar Tekne Turu (Fethiye)

Ölü Deniz Plajı (Fethiye)

*Yasal Düzenlemeler Kapsamında (Misafirlerimiz Seyahat Esnasında, 1. Derece Yakınları İle Yan Yana Oturabileceklerdir). Yeni Oturma Düzenine Göre Fiyatlarımız Güncellenmiştir:

-Zonguldak/Bartın: 2+2 (Her İki Koltuk Dolu)=1.550,00 ₺

-Zonguldak/Bartın: 1+1 (Yan Koltuk Boş)=1.750,00 ₺

HAREKET: Tüm turlarımız için, akşam saat 19:00’ da Zonguldak/Merkezde bulunan acentemiz önünden; saat: 17.30’ da ise Bartın/Merkezde yer alan acentemiz önünden, siz değerli konuklarımız ile hareket ediyoruz.

GÜZERGÂH: Zonguldak-K. Ereğli-Düzce-Sakarya-Bilecik-Kütahya-Afyon-Burdur-Fethiye… Yaklaşık, 840 km.’ lik yolculuğumuz başlıyor.

Deniz-kum-güneş üçlüsünün keyfini, bu yaz tatilinizi bizimle yaşamaya ne dersiniz? Antik Karya Bölgesinin büyülü dünyası, Masmavi denizi, geçmişin derin izlerini taşıyan tarihi bölgeleri ve birbirinden şahane plajları ile ülkemizin en güzel köşeleri...

1. GÜN: Gece boyu sürecek yolculuğumuzun sonunda, sabah kahvaltımızı, muhteşem güzellikte Azmak Nehri kenarında alıyoruz (Ekstra). Nefis manzaralı ve serin havalı kahvaltımız sonrası, yola çıkarken hazırlayacağınız küçük plaj çantalarımızı yanımıza alarak ilk etkinliğimize start veriyoruz.

Dileyen konuklarımız ile Azmak Nehri ve Sedir Adası (Kleopatra Plajı) tekne turlarımızı yapıyoruz (Ekstra). Öğle yemeğimizi tekne turumuz dâhilinde alıyoruz. Sedir Adası (Kleopatra Plajı), sapsarı kumu olan harika bir plajı olduğu için, adadan çok bu plaj daha meşhur... O kadar güzel bir plaj ki, vakti zamanında sadece Kleopatra’ nın yüzdüğü, kumunun Mısır' dan gemilerle getirtildiği, bu kumsala terlik ile girmek yasak... Bize özel olan teknemizde, gün boyu 5 ayrı koyda denize girip; güneşlenme fırsatı elde ediyoruz. Bu özel tekne turlu gezinin sonunda, Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde... (1.Gece Konaklama/Göcek Lykia Resort Hotel)

2. GÜN: Bugün bol eğlenceli ve macera dolu bir gün!!! Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, dileyen konuklarımızla yeşilin, mavinin bol olduğu tabiatın kollarında, Cip Safarili-Saklıkent Turu muzu yapacağız (Ekstra). Su Savaşlarına Hazır Olun!!! Su tabancalarınızı yanınıza almayı unutmayın... Ciplerimiz ile seyahat heyecanının yanında çok güzel köylerden geçeceğiz. Öğle yemeğimizi, meşhur Yaka Park' ta ücrete dahil olarak alıp; eğlenceli bir seyahatin sonunda Saklıkent’ in buz gibi sularında yürüyerek gizemli yollarını keşfedeceğiz. Günümüzün içerisinde, Gizlikent' in Keşfi ve Çamur Banyosu’ da aktivitelerimiz arasında yer alacak... Eğlence garantili bu gezimizi kaçırmayın!!! Günün sonunda Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde… (2.Gece Konaklama/Göcek Lykia Resort Hotel)

3. GÜN: Otelimizde alacağımız, güzel bir sabah kahvaltısının ardından, sizleri Mavi Yolculuğa, 12 Adalar Turu’ muza çıkıyoruz (Ekstra). Bütün gün bölgenin en güzel koylarında, birlikte kulaç atacağız. Sizlerle birlikte hem yeni yerler keşfedeceğiz; hem de bol bol yüzme molaları ile deniz sefası yapacağız. Öğle yemeğimizi de tur dâhilinde, teknede alacağız. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde… (3.Gece Konaklama/Göcek Lykia Resort Hotel)

4. GÜN: Bugün nefis, keyifli bir gün sizleri bekliyor!!! Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Ardından, öğle yemeğinin de içinde olduğu, muhteşem bir deniz turuna birlikte başlıyoruz (Ekstra). İstikamet Dalyan,İz Tuzu Plajı, Gökova… Dalyan Ortaca ilçesine bağlı, deniz, doğa, tarih ve tatil kavramlarının birbirine geçtiği nezih bir yer... Dalyan iskelesine ulaşıp; tamamen bize özel olan teknelerimize biniyoruz ve İz Tuzu Plajı için yola çıkıyoruz. Sazlıklar arasından ilerlerken, Kral Kaya Mezarları’ nın bol bol fotoğrafını çekiyoruz. Tabii müzik ve eğlence eşliğinde... Mavi Yengeçler ve Karetta Karettalar size eşlik edebilir; yaklaşan restoran teknelerden Mavi Yengeç’ inin tadına bakabilirsiniz.

Sonrasında, altın sarısı rengindeki kumsalı ile dünyanın sayılı plajları arasındaki: İztuzu Plajı' ndayız... Bir tarafında tatlı su diğer tarafında tuzlu su bulunması nedeniyle Dünya’ daki eşsiz plajlar arasında... Plaj 5400 m. uzunluğunda ve insanlar ile Karetta Karettalar buluşacağı ender noktalardan... Nehir kenarında tatlı suda yüzerken, deniz tarafında dalgalarla güzel vakit geçirebilirsiniz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde… (4.Gece Konaklama/Göcek Lykia Resort Hotel)

5. GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, plaj kıyafetlerimizi hazırlayarak; valizlerimizi aracımıza yerleştirip; otelimizden ayrılıyoruz. Dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajı’ na gidip, en güzel deniz saatlerinde, dalgalara yasak olan sakinlik ve mavinin güzelliğine birlikte kulaç atıyoruz. Dileyen konuklarımız Yamaç Paraşütü heyecanını deneyebilir (Ekstra).

Veeeeeeeeeeeeeee artık, dönüş yolcuğu için hareket vakti... Burdur-Afyon-Kütahya Sakarya-Düzce üzerinden sabahın ilk saatlerinde Zonguldak’ taki buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz. Yeni Turlarımızda Buluşmak Dileğiyle…

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1. Otellerimizde 4 Gece Y.P. Konaklama

2. Otellerimizde Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı

3. Otellerimizde Açık Büfe 4 Akşam Yemeği

4. Lüks Otobüs İle Ulaşım

5. Araç İçi İkramlar

6. Zorunlu Seyahat Sigortası

7. Daloğlu Turizm Güvencesi

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

1. İlk Gün Sabah Kahvaltısı

2. Müze/Ören Yeri Girişi

3. Tüm Öğle Yemekleri

4. Tüm Tekne Turları/Cip Safari

*1. Gün Gerçekleştireceğimiz Deniz ve Tekne Turu Etkinliklerimiz İçin: Lütfen, Plaj Çantalarınızı ve Gerekli olacak Şahsi Eşyalarınızı Hazırlayarak;  Büyük Valizlerinizden Ayrı Olarak Aracımızda Bulundurunuz.

*Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MKarya Turu
Zonguldak (Saat)19:00
Bartın (Saat)17:30
Yol/Zaman840 km / 4 Gece-5 Gün
Fiyat1550,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 4476
  • Ürün Kodu: karya-turu
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 1.875,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: KARYA, TURU