BATUM TURU

Tamamlandı BATUM TURU

BATUM/Gürcistan

Trabzon Turu

09-11 Haziran 2023

1 Gece 5* lı Legend Hotel Batumi Centre&Spa Hotel Konaklamalı

HAREKET: 09 Haziran 2023/Cuma akşamı… *Zonguldak/Merkez saat: 17.00 *Bartın: 16:30 *Kdz. Ereğli/Eski Otogar saat: 16.00 *Karabük/Otogar saat: 18.30…

GÜZERGÂH: Zonguldak-Bakacakkadı Sapağı-Yenice-Karabük-Samsun-Ordu-Giresun-Trabzon-BATUM… Yaklaşık: 1060 km...

*10 Haziran 2023/Cumartesi: Gece boyu süren yolculuğumuz sonrası sabah saatlerinde Sarp Sınır Kapısı’ nda oluyoruz. Gümrük işlemleri sonrası BATUM’ a geçiş yaparak otobüsümüz ile buluşuyoruz. Rehberimiz eşliğinde yapacağımız yarım günlük turumuz başlıyor.

Burada tarihi Meryem Ana Katedrali-Tarihi Orta Cami-Rus Ortodoks Kilisesi-Ermeni Ortodoks Kilisesi-Poseidon Anıtı-Tiyatro Binası-Medea Heykeli-Batum Limanı' nı ve yeni oluşturulan Avrupa Meydanı’ nı, yaklaşık 2000 yıllık alfabesiyle yaşayan (Gürcüce) Alfabe Kulesi’ ni ve aşkları filmlere konu olan Ali ve Nino’ yu göreceğiz.

Gezilerimiz sonrası dinlenme ve akşam yemeği için otelimize ulaşacağız. 5* Otelimizin dinlenme ve eğlence olanaklarından yararlanabilirsiniz (Legend Hotel Batumi Centre&Spa Hotel)Dileyen konuklarımız ışıl ışıl Batum akşamını, müzikli su ve ışık gösterisini izlemek için şehri keşfe çıkabilir.

*11 Haziran 2023/Pazar: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, otelden ayrılışımızı yapıyor ve TRABZON’ a doğru yol alıyoruz. Yaklaşık 200 km. sonra Trabzon’ da kısa bir serbest zaman veriyoruz. Sonrası Zonguldak’ a dönüş yolculuğumuz başlıyor. 22 Mayıs 2023/Pazartesi sabah saatlerinde buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz.

*Otel Hakkında: Gürcistan' ın en büyük otellerinden biri olan, Legend Hotel Batumi Centre&Spa Hotel, sizi Acara' nın başkentinde lüks ve rahatlığın büyüleyici bir kombinasyonu ile karşılıyor. Batum' daki otel, yeni bulvarın karşısında, denize 400 metre, alışveriş merkezine yakın mesafede olması şehri keşfetmenizi kolaylaştırıyor. Lüks modern tasarıma sahip 590 otel odamızdan birinde kendinizi evinizde hissedin. Odaların çoğu, Karadeniz' in yanı sıra Gürcü dağlarının muhteşem manzarasına sahiptir.

*Otel, Restoran ve Bar, SPA Merkezi, Türk Hamamı, Buhar Odası, Fin Saunası, Fitness Salonu, Kapalı ve Açık Yüzme Havuzu ve Güzellik Salonu, Ücretsiz Özel Otopark, Tüm Alanlarda Ücretsiz Wi-Fi Sunmaktadır.

*Önemli Bilgiler:

*T.C. vatandaşları Batum' a, YENİ-RESİMLİ-ÇİPLİ kimlik kartları ile geçebilirler.

*Kimliklerde kırık, hasar kesinlikle olmamalıdır. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet vb.) geçiş yapılamamaktadır.

*Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin, Batum' a geçişleri için NOTER’ den onaylı MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir.

*Bebekler, çocuklar dâhil kimliklerde FOTOĞRAF olması zorunludur

*Ülkenin Para birimi Lari (GEL)’ dir. Sınır kapısında temin edilebilir. Gümrükte doldurulan giriş belgesi, çıkışta gümrük görevlisine verileceğinden kesinlikle atılmamalıdır.

*Belirtilen durumlar ya da kişisel belge/bilgi eksikliği nedenleriyle, Batum gezisinin her koşulda yapılamaması durumunda, Acentemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Tüm ayrıntılar için ofislerimizden bilgi alınız.

*Genel Tur kuralları, Tur Programı, Paket Tur Sözleşmesi için www.dalogluturizm.com ziyaret ediniz. Ofis yetkilisinden gerekli evrak ve bilgilendirmeleri alınız.

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1. Batum’ da 5* Otelimizde 1 Gece Y.P. Konaklama

2. Otelde 1 Sabah Kahvaltısı

3. Otelde 1 Akşam Yemeği

4. Profesyonel Rehberlik

5. Daloğlu Turizm TÜRSAB/A-8388 Güvencesi

6. Lüks Ulaşım Hizmeti/Araç İçi İkramlar

7. Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

1. İlk Gün Sabah Kahvaltısı

2. Tüm Öğle Yemekleri ve Tüm Otel Ekstraları

3. Müze Giriş Ücretleri

4. Yurt Dışı Çıkış Harcı

*Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MBatum Turu
Zonguldak (Saat)17:00
Bartın (Saat)16:30
Kdz. Ereğli (Saat)16:00
Karabük (Saat)18:30
Yol/Zaman1060 km/1 Gece-2 Gün
Fiyat2.700,00₺
Single Oda Farkı900,00₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 7670
  • Ürün Kodu: batum gürcistan trabzon turu
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 2.950,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: BATUM, TURU