YENİCE IHLAMUR TERAS/BUNGALOV KELTEPE KAYAK MERKEZİ

Tamamlandı YENİCE IHLAMUR TERAS/BUNGALOV KELTEPE KAYAK MERKEZİ

YENİCE IHLAMUR TERAS

KELTEPE KAYAK MERKEZİ

(1 Gece Yenice Ihlamur Teras Bungalov Konaklamalı)

Doğa Yürüyüşü/Açık Havada Kamp Ateşi/Canlı Müzik

17-18 Şubat 2024

KIŞ GEZİLERİMİZDE BİR İLK DAHA!!! Çok uzaklara gitmeden bölgemizin güzellikleriyle sizleri buluşturuyoruz. Kış güzelliğinde doğanın tamda içinde, çam ormanlarının şifalı havasında bungalov konaklamalı, YENİCE IHLAMUR TERAS...

Ve yanı başımızdaki KELTEPE KAYAK MERKEZİ’ nde keyifli saatler tamamlanacak harika bir hafta sonu sizleri bekliyor.

HAREKET: 17 Şubat 2024/Cumartesi… *Zonguldak/Merkez saat: 09.00 *Bartın/Merkez saat: 08.30 *Kdz. Ereğli/Merkez saat: 08.00...

GÜZERGÂH: Zonguldak-Gökçebey Sapağı-Yenice-Ihlamur Teras… Yaklaşık: 110 km.

1. GÜN: Siz değerli konuklarımız ile belirtilen saat ve noktalarda buluşuyoruz. Tüm konuklarımız ile Yenice Ihlamur Teras’ a ulaşmak için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1,5-2 saatlik yolcuğumuz sonrası yemyeşil çam ormanlarının içinde, muhteşem manzarayı seyreden, kış güzelliğine bürünmüş, Ihlamur Teras’ a ulaşıyoruz.

Bungalovlarımıza yerleştikten sonra, ekstra olarak öğle yemeğimizi teras restoranında alacağız. Sonrası dileyen konuklarımız dev salıncaklarda sallanıp, bungalovlarının ve otel çevresinin keyfini çıkarırken, dileyen konuklarımız ile rehber eşliğinde “Doğa Yürüyüşü” yapacağız.

Türkiye’ nin en büyük Blok Ormanı olan, Muhteşem Yenice Ormanları’ nın, bol oksijenli kış havasında sessizliği bozan tek şey sizin gülüşleriniz olacak. Yürüyüş parkurumuz 9 km.  ve yaklaşık 3 saat sürecek.  Parkur yolu üzerinde İnce Bacaklar Köyü’ nde çay molası vereceğiz.

Keyifli yürüyüşümüz Yenice Evi’ nde sonlanacak. Burada Yenice Doğa ve Hayvan Müzesi’ ni de ziyaret edeceğiz. Birçok bitki çeşidi ve dondurulmuş bölge hayvanlarına ait örnekleri görebileceğimiz müzede güzel anlar sizleri bekliyor. Gezilerimiz sonrası aracımız bizleri alacak ve tekrar Ihlamur Teras’ a dönüşümüzü yapacağız.

Akşam yemeğimizi otel restoranımızda ücrete dâhil olarak alacağız. Uzun kış akşamını sohbetlerinizle keyiflendirebileceğiniz bir etkinliğimizde, Açık Havada Yakılacak Kamp Ateşi ve Canlı Müzik Eşliğinde Eğlence olacak!!!

Kamp ateşi etrafında, müzik eşliğinde eğlenceli ve unutulmaz bir kış akşamına anılarınızı yazmaya hazır olun...(Konaklama: Yenice Ihlamur Teras Bungalovları/KARABÜK)

2. GÜN: Sabah kahvaltımızı otel restoranımızda ücrete dâhil olarak aldıktan sonra ayrılışımızı yapıyoruz. Yolumuz Keltepe Kayak Merkezi… Yaklaşık 40 km. mesafedeki Kayak Merkezi’ nde vereceğimiz serbest zamanda dileyen konuklarımız ekstra olarak telesiyej, kızak, kayak imkânlarından yararlanabilir.

Dileyen konuklarımız doğa gezisi yaparak karlı günün güzelliğinden yararlanabilir. Çevre tesislerde çay-kahve keyfi yapabilirsiniz.

Günün sonunda siz değerli konuklarımıza güzel bir hafta sonu yaşatmış olarak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz. Yeni Gezilerimizde Buluşmak Dileğiyle… Gitmek İstediğiniz Her Yere BİZİMLE…

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1. Yenice Ihlamur Teras Bungalov' da 1 Gece Y.P. Konaklama

2. İlk Gün Sabah Kahvaltısı

3. Açık Havada Kamp Ateşi ve Canlı Müzik Eşliğinde Eğlence

4. Doğa Yürüyüşü

5. Rehberlik Hizmeti

6. Ulaşım Hizmeti

7. Milli Park Giriş Ücreti

8. Zorunlu Seyahat Sigortası

9. Daloğlu Turizm Güvencesi (TÜRSAB/A-8388)

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

1. Öğle Yemekleri

2. Müze Giriş Ücreti

3. Telesiyej, Kayak Malzemesi, Lastik Bot, Kızak Kiralama vb. Etkinlikler

Not:

Doğa yürüyüşüne katılacak olan konuklarımızın; yürüyüşe engel bir sağlık sorunlarının olmaması, soğuk hava ve yürüyüşe uygun kıyafet giymeleri gerekir.  Küçük bir sırt çantasına su ve atıştırmalık bulundurmaları önerilir.

Dikkat ve Uyarı:

*Kış Gezilerinde, Teleferik/Telesiyej Kullanımı, Kayak Sporu, Lastik Bot ve Kızak İle Kaymak Acentemizin Sunduğu Bir Hizmet Değildir.

*Dileyen Misafirler Ekstra Olarak Çevre Tesislerinin İmkânı Olarak Yararlanabilir.

*Kaza ve Yaralanma Durumlarında Tüm Mesuliyet Kişi ve Ebeveynlere Aittir. Olabilecek Kaza ve Sonuçlarından Acentemiz Sorumlu Değildir.

*Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MYenice Ihlamur Teras/Keltepe Kayak Merkezi Turu
Zonguldak (Saat)09:00
Bartın (Saat)08:30
Kdz. Ereğli (Saat)08:00
Yol/Zaman110 km/1Gece Konaklamalı
Fiyat3000,00₺
Single Oda Farkı500,00₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 9897
  • Ürün Kodu: Yenice Ihlamur Teras Keltepe Kayak Merkezi
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 3.500,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: YENİCE, IHLAMUR, TERAS/BUNGALOV, KELTEPE, KAYAK, MERKEZİ