YEDİGÖLLER

Tamamlandı YEDİGÖLLER

YEDİGÖLLER

Sonbaharın Tüm Renkleri

27 Kasım 2022/Pazar

(Günübirlik)

1. Nazlıgöl / 2. Kurugöl / 3. İncegöl / 4. Sazlıgöl / 5. Deringöl / 6. Büyükgöl / 7. Seringöl

Yedigöller, adı üstünde 7 tane gölden oluşan, her bir gölün yeraltı akışları ile birbirine bağlı olduğu, içerisinde çeşitli bitkilerin, ağaçların yer aldığı, kocaman yemyeşil bir tabiat parkı... Mevsimsel olarak doğanın en güzel renklerini giyinen bu güzelliği, bir kez değil, her yıl görmelisiniz…

Milli Park içerisinde bulunan göller, Nazlıgöl, Kurugöl, İncegöl, Sazlıgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl… Sonbaharın renk cümbüşü sizleri bekliyor.

Yeşilin yavaş yavaş son bulduğu, Sarıdan Turuncu ya Kırmızıdan Kahveye birbirine karışmış muhteşem büyülü orman gezisi. Göllerin çevresinde ve uçsuz bucaksın sessizliğin içinde, eşsiz manzarada,  bolca fotoğraf çekerek, aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz nefis SONBAHAR günü sizleri bekliyor.

HAREKET: 27 Kasım 2022-Pazar… *Zonguldak/Merkez saat: 07.30 *Bartın/Merkez saat: 07.00 *Devrek saat: 08.15 *Kdz. Ereğli/ÖZMAR saat: 06.40...

GÜZERGÂH: Zonguldak-Devrek-Yedigöller Milli Parkı güzergâhı… Yaklaşık 120 km…

Zonguldak/Merkez hareketimiz sonrası yaklaşık 1 saat sonrası sabah kahvaltımızı almak için yol üzerindeki restoranımıza ulaşıyoruz. Serpme kahvaltımız sonrasında tekrar yoldayız.

Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğumuz sonrası, aracımız ile Yedigöller Milli Park’ ına girişimizi yaparak, harika bir Sonbahar manzarasına ulaşıyoruz.

Aracımızdan indikten sonra bölge ile ilgili anlatımlarımız sonrası serbest zaman başlıyor.  Kuş seslerinin çınladığı orman içinde, muhteşem gölleri ziyaret ederek bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Nefis doğanın tadını çıkarabileceğiniz masalsı bir yürüyüş yapabilirsiniz. Serbest zaman sonrası buluşma saati ve noktasında toplanıp araçlarımıza binerek mangal yapacağımız alan ulaşacağız.

Nefis mangal sonrası akşam saatlerinde araçlarımıza yerleşip dönüş yolculuğumuz başlayacak. Buluşma noktalarımızda vedalaşacağız. Gitmek İstediğiniz Her Yere BİZİMLE…

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1. Sabah Serpme Kahvaltı

2. Öğle Sucuk/Köfte Mangal ve Sıcak-Soğuk İçecek İkramı

3. Milli Park Giriş Ücreti

4. Zorunlu Seyahat Sigortası

5. Daloğlu Turizm Güvencesi (TÜRSAB/A-8388)

*Bölge ulaşım şartlarına uygun: 31/27/17 kişilik araçlarla yapılmaktadır.

*Ormanlık alan hava koşulları nedeniyle yanınızda mont-yağmurluk almanız, yürüyüşe uygun bot-ayakkabı giymeniz önerilir.

*Daloğlu Turizm, Tüm Programı Gerçekleştirmek Kaidesiyle, Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MYedigöller Doğa Gezisi
Zonguldak (Saat)07:30
Bartın (Saat)07:00
Kdz. Ereğli (Saat)06:40
Yol/Zaman120 km/Günübirlik
Zonguldak (Fiyat)450,00₺
Bartın (Fiyat)450,00₺
Kdz. Ereğli (Fiyat)490,00₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 9620
  • Ürün Kodu: yedigoller
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 525,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: YEDİGÖLLER