ULUDAĞ ve BURSA

Tamamlandı ULUDAĞ ve BURSA

ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ

BURSA

CUMALIKIZIK KÖYÜ

18 Şubat 2024 Pazar

Muhteşem Uludağ Kayak Merkezi ve Bursa Günübirlik Gezisi sizler için hazır!!! Yeni yıla yaklaşırken ilk kar gezisini, Bursa kültür turumuzla zenginleştiriyoruz. Tarihi M.Ö. 5200 yıllarına dayanan, uygarlıklar beşiği Anadolu’ nun cennet köşesi Bursa, 1326’ da Orhan Gazi ile Osmanlı topraklarına katılmış, Türkiye’ nin 4. Büyük Şehri...

Marmara Bölgesi’ nin en yüksek dağı, ULUDAĞ... Bizans döneminde Keşiş Dağı, Antik Çağ’ da Olympos Misios olarak adlandırılan Uludağ... 1961 yılında “Milli Park” ilan edilmiş. Kış aylarının gözde mekânı Uludağ ve Bursa gezimiz için hazır mısınız?

*Uludağ Kayak Merkezi

*Tophane-Saat Kulesi

*Osman ve Orhan Gazi Türbeleri

*Bursa Ulu Cami

*Kozahan

*Cumalıkızık Köyü

HAREKET: 17 Şubat 2024-Cumartesi Gecesi (Cumartesi' yi Pazar' a bağlayan gece)… *Zonguldak/Merkez saat: 02.00 *Bartın/Merkez saat: 00.30 *Kdz. Ereğli/ÖZMAR saat: 02.50...

GÜZERGÂH: Zonguldak - Kdz. Ereğli-Alaplı-Düzce-Sakarya güzergâhını takip ederek… Yaklaşık: 380 km…

Pazar gününün ilk saatlerinde yolculuğumuz başlıyor. Yaklaşık 385 km... Sabah saatlerinde,Hamamlıkızık Köyü' nde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında ilk gezi durağımız Cumalıkızık Köyü olacak!!! Hepbirlikte bu sevimli köyü geziyoruz ve keşfediyoruz. Ardından yeniden yola koyuluyoruz ve Uludağ Kayak Merkezi’ ne ulaşıyoruz. Milli Park’ a ulaştıktan sonra serbest zamanımız olacak!!! Bu sürede ekstra olarak, birçok faklı teleferik güzergâhından yararlanarak teleferik keyfi yapabilir, Uludağ’ ın muhteşem zirve fotoğraflarını çekebilirsiniz.

Dilerseniz kızak kiralayıp çocuklar gibi eğlenebilir ya da kısa süreli de olsa kayak yaparım diyebilirsiniz. Aracımızdan ayrılmadan önce, öğle vakti için lunch paketlerimizi (Soğuk Sandviç-Elma-Çikolata İkramı) dağıtıyor ve serbest zamanı başlatıyoruz!!!

Sonrası Bursa/Şehir Merkezi için hareket ediyoruz. Bursa kültür turumuzu yapıyoruz. Tophane Tepesi’ nde; Orhan ve Osman Gazi Türbeleri’ ni ziyaret edip, Tarihi Saat Kulesi, Bursa manzaralı bol bol fotoğraf çekiyoruz. Bursa Panoroma 1326 Müzesi keşfedeceğimiz diğer bir lokasyon olacak.

Ardından Muhteşem Bursa Ulu Cami ziyareti ve Kozahan’ da serbest zaman...

Sonrası dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yaklaşık gece saat: 00.00-01.00 saatlerinde buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz. Yeni Gezilerimizde Buluşmak Dileğiyle… Gitmek İstediğiniz Her Yere BİZİMLE!!!

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1. Hamamlıkızık Köyü' nde Sepme Sabah Kahvaltısı

2. Uludağ’ da Öğle Lunch Paket (Soğuk Sandviç-Elma-Çikolata-İkramı)

3. Uludağ Milli Park Giriş Ücreti

4. Bursa Şehir Merkezi Kültür Turu

5. Ulaşım Hizmeti

6. Zorunlu Seyahat Sigortası

7. Daloğlu Turizm Seyahat Güvencesi (TÜRSAB/A-8388)

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

1. Kayak Merkezindeki Tüm Etkinlikler (Teleferik, Kızak, Kayak vb.)

2. Tüm Özel Harcamalar

Dikkat ve Uyarı:

*Kış gezilerinde, Teleferik-Telesiyej kullanımı, Kayak Sporu, Lastik Bot ve Kızak ile kaymak acentemizin sunduğu bir hizmet değildir. Dileyen misafirler ekstra olarak çevre tesislerinin imkânı olarak yararlanabilir. Kaza ve yaralanma durumlarında, tüm mesuliyet kişi ve ebeveynlere aittir. Olabilecek kaza ve sonuçlarından acentemiz sorumlu değildir.

*Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MBursa/Uludağ/Cumalıkızık Köyü Gezisi
Zonguldak (Saat)02:00
Bartın (Saat)00:30
Kdz. Ereğli (Saat)02:50
Yol/Zaman340 km/Günübirlik
Fiyat1500,00₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 598
  • Ürün Kodu: bursa-uludag-cumalıkızık
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 1.650,00TL

Etiketler: ULUDAĞ, ve, BURSA