ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ/BURSA

Tamamlandı ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ/BURSA

ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ

BURSA/MERKEZ

5 Şubat 2021/Cuma

(Günübirlik)

HAREKET: 04 Şubat 2021-Perşembe gecesi (Perşembe' yi Cuma' ya bağlayan gece) saat: 03.00’ da Zonguldak/Merkez acentemiz önünden; saat: 01.30’ da Bartın/Merkez acentemiz önünden, saat: 03.50' de ise Kdz. Ereğli/ÖZMAR önünden; siz değerli konuklarımız ile buluşuyoruz.

GÜZERGÂH: Kdz Ereğli-Alaplı-Düzce-Sakarya güzergâhını takip ederek… Yaklaşık 340 km.

Muhteşem Uludağ Kayak Merkezi ve Bursa Günübirlik gezisi sizler için hazır!!! Kar&Beyaz gezimizi mini Kültür turumuzla renklendiriyoruz.

BURSA: Türkiye’ nin 4. Büyük şehri… Tarihi M.Ö. 5200 yıllarına dayanan, birçok medeniyete ve onların dinlerine beşiklik etmiş; 1326’ da Orhan Gazi ile Osmanlı topraklarına katılmış; Uygarlıklar Beşiği Anadolu’ nun cennet köşesi... Ve Marmara Bölgesi’ nin en yüksek dağı: ULUDAĞ

Bizans döneminde Keşiş Dağı, Antik Çağ’ da Olympos Misios olarak adlandırılan Uludağ. 1961 yılında milli park ilan edilmiş. Kış Aylarının Gözde Mekânı!!!

Gezilecek Yerler:

*Uludağ Kayak Merkezi

*İnkaya Tarihi Çınar

*Tophane /Saat Kulesi/ Osman ve Orhan Gazi Türbeleri

*Bursa Ulu Cami

Cuma gününün ilk saatlerinde yolculuğumuz başlıyor. Sabah saatlerinde, araç içinde alacağımız kahvaltımız sonrası ilk gezi noktamız: Uludağ Kayak Merkezi’ ne ulaşıyoruz. Milli Park’ a ulaştıktan sonra maksimum 3 saatlik bir serbest zamanımız olacak. Bu sürede ekstra olarak, birçok faklı teleferik güzergâhından yararlanarak teleferik keyfi yapabilir, Uludağ’ ın muhteşem zirve fotoğraflarını çekebilirsiniz. Dilerseniz kızak kiralayıp çocuklar gibi eğlenebilir ya da kısa süreli de olsa kayak yaparım diyebilirsiniz.  

Serbest zaman sonrası buluşma yerimizde tüm konuklarımızı, özenle hazırlanan mangal keyfi bekliyor olacak. Lezzetli köfte&sucuk ikramımız yanında sıcak&soğuk içeceklerimiz sınırsız olacak.

Sonrası Bursa/Şehir Merkezi için hareket ediyoruz. İlk olarak, adını Osmanlı Devleti' nin ilk köylerinden biri olan İnkaya Köyü' nden almış olan 600 yıllık tarihi İnkaya Çınarı’ nı görüyoruz.

Sonrası Tophane Tepesinde; Orhan ve Osman Gazi Türbeleri’ ni ziyaret edip, Saat Kulesi, Bursa manzaralı bol bol fotoğraf çekiyoruz. Sonrası, Muhteşem Bursa Ulu Camii’ nde kısa bir serbest zaman!!!

Ve artık akşam saatlerinde dönüş yolculuğumuz başlıyor. Gece geç saatlerde buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz. Yeni Gezilerimizde Buluşmak Dileğiyle… Gitmek İstediğiniz Her Yere Bizimle

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1) Yolda Araç İçi Kahvaltı (Sandiviç/Poğaça&Sıcak/Soğuk İçecek İkramlı)

2) Uludağ Kayak Merkezinde Mangal (Köfte/Sucuk&Sınırsız İçecek İkramlı)

3) Uludağ Milli Park Giriş Ücreti

4) Araç İçi İkramlar

5) Lüks Otobüs İle Ulaşım

6) Zorunlu Seyahat Sigortası

7) Daloğlu Turizm Seyahat Güvencesi (TÜRSAB-A/8388)

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

1) Tüm Özel Harcamalar

2) Müze ve Ören Yeri Girişleri

3) Kayak merkezindeki tüm etkinlikler (teleferik, kızak, kayak vs)

Dikkat ve Uyarı:

*Tüm gezilerimize geçerli HES Kodu alan misafirlerimiz kabul edilir.  Araç içinde, tüm kapalı alanlarda ve sosyal mesafenin korunamadığı açık alanlarda; ağız ve burunu kapatacak şekilde maske takmak ZORUNLUDUR. Misafirlerimiz araçlarımıza, ateş ölçümü, dezenfektan ikramı yapılarak kabul edilir. Katılımcıların bu kuralları kabul ederek gezilerimize iştirak etmesi gerekmektedir.

**Kış gezilerinde, Teleferik/Telesiyej kullanımı, Kayak Sporu, Lastik Bot ve Kızak ile kaymak acentemizin sunduğu bir hizmet değildir. Dileyen misafirler ekstra olarak çevre tesislerinin imkânı olarak yararlanabilir. Kaza ve yaralanma durumlarında Tüm mesuliyet kişi ve ebeveynlere aittir. Olabilecek kaza ve sonuçlarından acentemiz sorumlu değildir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MUludağ Kayak Merkezi/Bursa
Zonguldak (Saat)03:00
Bartın (Saat)01:30
Kdz. Ereğli (Saat)03:50
Yol/Zaman340 km/Günübirlik
Zonguldak (Fiyat)200,00 ₺
Bartın (Fiyat)220,00 ₺
Kdz. Ereğli (Fiyat)200,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 670
  • Ürün Kodu: uludag kayak merkezi bursa
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 245,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: ULUDAĞ, KAYAK, MERKEZİ/BURSA