KARYA TURU

Yeni Tur KARYA TURU

KARYA TURU

 

(02-07 Eylül 2019)

4 Gece/5 Gün

Dalaman (1/G) - Göcek (1/G) - Fethiye (2/G) 

 

* Akyaka/Azmak Nehri/Sedir Adası (Kleopatra Plajı)/Dalaman

* Dalyan/İz Tuzu Plajı/Kral Kaya Mezarları/Göcek

Saklıkent/Gizlikent Şelalesi/Çamur Banyosu/Cip Safari

* Fethiye/12 Adalar Tekne Turu/Ölü Deniz Plajı

* Salda Gölü (Maldivler-Burdur)

 

HAREKET: 2 Eylül 2019-Pazartesi akşamı saat 19:30' da Zonguldak merkezde yer alan acentemiz önünde, siz değerli konuklarımız ile buluşuyoruz (Bartın Acente önü kalkış saatimiz: 19.00' dır).

 

GÜZERGÂH: Zonguldak-Devrek-Mengen-Ankara-Polatlı-Ula-Akyaka (Muğla)... Yaklaşık 850 km.

 

Deniz-kum-güneş üçlüsünün keyfini, bu yaz tatilinizi bizimle yaşamaya ne dersiniz? Antik Karya Bölgesinin büyülü dünyası, Masmavi denizi, geçmişin derin izlerini taşıyan tarihi bölgeleri ve birbirinden şahane plajları ile ülkemizin en güzel köşeleri!!!

 

Gökova Körfezinde muhteşem bir kasaba Akyaka... Türkiye’ nin en güneybatı ucundaki Muğla ilinin sınırları içinde yer alan Akyaka, Gökova Körfezi' nin doğu ucunda... Marmaris ile Muğla’ nın ortasında Ula ilçesi sınırlarında yer alan gizli cennet!!! Cittaslow (Sakin Şehir) ünvanlı Ülkemizin 11 kentinden biri...

 

Azmak Nehri; doğal sit alanı olması nedeniyle temiz ve güzel kalmış, buz gibi suyu, efil efil esen havasıyla sizi huzuru ile saracak!!!

 

Likyalıların ışık ve güneş diyarı Fethiye, buz gibi soğuk suların içinde devasa bir vadi ve kanyon Saklıkent' te yürümek, en fırtınalı günlerde kıyılar dalgalarla boğuşurken, sadece çırpıntılar meydana gelen Ölüdeniz‘ de yüzmek!!! Avrupa’nın en iyi açık alanı seçilen Dalyan İztuzu Plajı, Kaya Mezarları, Karetta Karettalar… Salda Gölü!!!

 

Başlayalım O Zaman :-)

 

1. GÜN/3 EYLÜL 2019-SALI

Gece boyu sürecek yolculuğumuzun sonunda, sabah kahvaltımızı muhteşem güzellikte Azmak Nehri kenarında veriyoruz (Ekstra). Nefis manzaralı ve serin havalı kahvaltımız sonrası dileyen konuklarımız ile Azmak Nehri ve Sedir Adası (Kleopatra Plajı) Tekne Turu’ nu yapıyoruz. Öğle yemeğimizi, tekne turumuz dâhilinde alıyoruz. 

Sedir Adası, Kleopatra Plajı diye sapsarı kumu olan harika bir plajı olduğu için, adadan çok bu plaj daha meşhur... O kadar güzel bir plaj ki, vakti zamanında Kleopatra’ nın yüzdüğü bu kumsala terlik ile girmek yasak... Roma döneminden kalma tiyatro, agora gibi birçok eser de hala ayakta kalmayı başarmış.

Binlerce yıllık tarihten izleri hala görebilirsiniz. Bu özel gezili günün sonunda akşam yemeği ve Konaklama otelimizde... (1. Gece Konaklama/Airport Likya Resort Otel Spa)

 

2. GÜN/4 EYLÜL 2019-ÇARŞAMBA

Bugün nefis keyifli bir gün sizleri bekliyor. Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyor ve otelden ayrılışımızı yapıyoruz. İstikamet Dalyan-İz Tuzu Plajı… Dalyan Ortaca ilçesine bağlı, deniz, doğa, tarih ve tatil kavramlarının birbirine geçtiği nezih bir yer... Dalyan iskelesine ulaşıp teknemize biniyoruz ve İz Tuzu Plajı için yola çıkıyoruz. Sazlıklar arasından ilerlerken Kaya Mezarlarının bol bol fotoğrafını çekiyoruz. Tabii müzik ve eğlence eşliğinde… Mavi Yengeç ve Karetta Karettalar size eşlik edebilir; yaklaşan restoran teknelerden Mavi Yengeç’ in tadına bakabilirsiniz. Sonrası Altın sarısı rengindeki kumuyla İztuzu Plajı… Bir tarafında tatlı su diğer tarafında tuzlu su bulunması nedeniyle Dünya’ daki eşsiz plajlar arasında. Plaj 5.400 m. uzunluğunda ve insanlar ile Karetta Karettalar buluşacağı ender noktalardan… Nehir kenarında tatlı suda yüzerken, deniz tarafında dalgalarla güzel vakit geçirebilirsiniz.

Günün sonunda Otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde... Otelimiz Göcek Marina’ ya yürüme mesafesinde... Güzel bir yaz akşamı gezinti fırsatı sizleri bekliyor (2. Gece Konaklama/Göcek Likya Resort Hotel)

 

3. GÜN/5 EYLÜL 2019-PERŞEMBE

Bugün yine boş durmuyoruz. Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyoruz ve dileyen konuklarımız ile Mavi Yolculuk’ a, 12 Adalar Turu’ muza çıkıyoruz (Ekstra). Bütün gün bölgenin en güzel koylarında kulaç atacağız. Öğle yemeğimizi tur dâhilinde teknede alacağız.

Akşam üstü Ölüdeniz Plajına gidip, en güzel deniz saatlerinde, dalgalara yasak sakinlikteki, dünyaca ünlü güzellikte kulaç atacağız. Günün sonunda otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde... (3. Gün Konaklama/Grand Üçel Hotel/Aquapark)

 

4. GÜN/6 EYLÜL 2019-CUMA

Bugün eğlence ve heyecan günü... Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, dileyen konuklarımız otelin imkânlarından yararlanırken, dileyen konuklarımızla Cip Safarili-Saklıkent turumuzu yapacağız (Ekstra). Su savaşına hazır olun!!! Su tabancalarınızı yanınıza almayı unutmayın!!! Ciplerimiz ile seyahat heyecanının yanında çok güzel köylerden geçeceğiz. Eğlenceli ve bol sulu seyahatin sonunda Saklıkent’ in buz gibi sularında yürüyerek gizemli yollarını keşfedeceğiz.

Gizlikent ve Çamur Banyosu da ekstra eğlencelerimizden olacak. Eğlence garantili bu gezimi kaçırmayın. Günün sonunda akşam yemeği ve konaklama otelimizde… (4. Gece Konaklama/Grand Üçel Hotel/Aquapark)

 

5. GÜN/7 EYLÜL 2019-CUMARTESİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrası dönüş yolcuğu için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 175 km. mesafedeki Türkiye’ nin Maldivleri Salda Gölü’ ne uğruyoruz. Henüz bozulmamış nadir beyaz kumu, şifalı çamuru ve muhteşem turkuaz renkleri ile serin sulara kulaç atıyoruz. Bu muhteşem maviliği bol bol resimledikten sonra, Dinar-Polatlı-Ankara-Devrek istikametini izleyerek yaklaşık 700 km.’ lik yolcuğumuz sonrası gününün ilk saatlerinde buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz.

 

2/3 Kişilik Odada-Kişi Başı

1550,00 ₺

Single Oda Farkı

200,00 ₺

 

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1. Otellerimizde 4 Gece Y.P Konaklama

2. Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü 4 Akşam Yemeği

3. Otellerimizde Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı

4. Otobüs İle Yapılan Tüm Alan Gezileri

5. Lüks Otobüs İle Ulaşım

6. Araç İçi İkramlar

7. Zorunlu Seyahat Sigortası

8. Daloğlu Turizm Güvencesi

 

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

1. İlk gün Akyaka’ da Kahvaltı

2. Tüm Öğle Yemekleri

3. Müze ve Ören Yerleri Girişleri

4. Tüm Tekne Turları & Cip Safari

5. Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler & Özel Harcamalar

 

* Daloğlu Turizm, Tüm Programı Gerçekleştirmek Kaidesiyle,  Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MKarya Turu
Zonguldak (Saat)19:30
Bartın (Saat)19:00
Yol/Zaman1.700 km / 4 Gece-5 Gün
Fiyat1.550,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 2468
  • Ürün Kodu: karya turu
  • Stok Durumu: 8
Tura Kalan Süre :
  • 1.650,00TL
  • 1.550,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Daloğlu Turizm, Karya Turu, Akyaka, Azmak Nehri, Sedir Adası, Kleopatra Plajı, Dalyan, İz Tuzu Plajı, Kral Kaya Mezarları, Saklıkent, Cip Safari, Fethiye, 12 Adalar, Ölü Deniz, Salda Gölü, Burdur, Gezi, Tur, Eğlence, Seyahat, Zonguldak, Bartın, Daloğlu