KARYA TURU

KARYA TURU

KARYA TURU

Fethiye-Dalyan-Göcek-Akyaka-Marmaris

3 Farklı Program 4 Gece/5 Gün

 

*Göcek&12 Adalar Tekne Turu (Fethiye)

*Saklıkent/Gizlikent Şelalesi/Çamur Banyosu/Cip Safari (Fethiye)

*İz Tuzu Plajı&Kral Kaya Mezarları Tekne Turu (Dalyan)

*Sedir Adası (Kleopatra Plajı)&Azmak Nehri Tekne Turu(Akyaka)

*Marmaris Akşam Gezintisi

*Ölü Deniz Plajı (Fethiye)

 

I. TURUMUZ: 12-17 TEMMUZ 2020

(4 Gece Göcek Konaklamalı)

HAREKET: 12 Temmuz 2020/Pazar akşamı saat 19:00’ da Zonguldak/Merkezde bulunan acentemiz önünden; saat: 17.30’ da ise Bartın/Merkezde yer alan acentemiz önünden, siz değerli konuklarımız ile hareket ediyoruz.

GÜZERGÂH: Zonguldak-K. Ereğli-Düzce-Sakarya-Bilecik-Kütahya-Afyon-Burdur-Fethiye… Yaklaşık, 840 km.’ lik yolculuğumuz başlıyor.

Deniz-kum-güneş üçlüsünün keyfini, bu yaz tatilinizi bizimle yaşamaya ne dersiniz? Antik Karya Bölgesinin büyülü dünyası, Masmavi denizi, geçmişin derin izlerini taşıyan tarihi bölgeleri ve birbirinden şahane plajları ile ülkemizin en güzel köşeleri...

1. GÜN: Gece boyu sürecek yolculuğumuzun sonunda sabah saatlerinde Fethiye’ ye ulaşıyoruz. Güzel bir sabah kahvaltısının ardından, tatilimiz başlıyor (Ekstra)!!! Yola çıkarken hazırlayacağınız küçük plaj çantalarımızı yanımıza alarak ilk etkinliğimize start veriyoruz. Yol yorgunluğunu, bize özel teknemiz ile mavi sularda bırakmaya hazır mısınız? Sizleri Mavi Yolculuğa, 12 Adalar Turu’ muza çıkıyoruz (Ekstra). Bütün gün bölgenin en güzel koylarında kulaç atacağız. Öğle yemeğimizi tur dâhilinde teknede alacağız. Akşamüstü aracımıza yerleşerek 4 gün boyunca konaklama yapacağımız otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde… (1 Gece Konaklama/Göcek Lykia Resort Hotel)

2. GÜN: Bugün eğlence ve heyecan günü. Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Dileyen konuklarımız otelin imkânlarından yararlanırken, dileyen konuklarımızla Cip Safarili-Saklıkent Turu’ muzu yapacağız (Ekstra). Su Savaşlarına Hazır Olun!!! Su tabancalarınızı yanınıza almayı unutmayın... Ciplerimiz ile seyahat heyecanının yanında çok güzel köylerden geçeceğiz. Eğlenceli ve bol sulu seyahatin sonunda Saklıkent’ in buz gibi sularında yürüyerek gizemli yollarını keşfedeceğiz. Gizlikent ve Çamur Banyosu da eğlencelerimizden olacak. Eğlence garantili bu gezimi kaçırmayın!!! Günün sonunda Akşam yemeği ve konaklama otelimizde… (2. Gece Konaklama/Göcek Lykia Resort Hotel)

3. GÜN: Bugün nefis keyifli bir gün sizleri bekliyor. Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyor ve otelden ayrılışımızı yapıyoruz. İstikamet, Dalyan-İz Tuzu Plajı Tekne Turu (Ekstra)... Dalyan/Ortaca ilçesine bağlı, deniz, doğa, tarih ve tatil kavramlarının birbirine geçtiği nezih bir yer... Dalyan iskelesine ulaşıp teknemize biniyoruz ve İz Tuzu Plajı için yola çıkıyoruz. Sazlıklar arasından ilerlerken Kaya Mezarları’ nın bol bol fotoğrafını çekiyoruz. Tabi müzik ve eğlence eşliğinde... Mavi Yengeçler ve Karetta Karettalar size eşlik edebilir, yaklaşan restoran teknelerden Mavi Yengeç’ in tadına bakabilirsiniz. Sonrası Altın sarısı rengindeki kumuyla İztuzu Plajı… Bir tarafında tatlı su diğer tarafında tuzlu su bulunması nedeniyle Dünya’ daki eşsiz plajlar arasında... Plaj, 5.400 m. uzunluğunda ve insanlar ile Karetta Karettalar buluşacağı ender noktalardan... Nehir kenarında tatlı suda yüzerken, deniz tarafında dalgalarla güzel vakit geçirebilirsiniz.

Günün sonunda, akşamüstü Akyaka/Azmak Nehri kenarında kısa bir molamız olacak. Dileyen konuklarımız burada kısa bir Azmak Nehir Turu yapılabilir.

Günün sonunda Otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği otelimizde... Akşam yemeği sonrası dileyen konuklarımızı Marmaris Akşam Gezisi’ ne götüreceğiz. Burada vereceğimiz serbest zamanda Marmaris’ in ışıl ışıl renkli yaz akşamlarının tadını çıkarabilirsiniz. Buluşma saatinde toplanıp otelimize dönüyoruz. (3. Gece Konaklama/Göcek Lykia Resort Hotel)

4. GÜN: Bugün dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajına gidip, en güzel deniz saatlerinde, dalgalara yasak sakinlik ve güzellikte kulaç atacağız. Dileyen konuklarımız Yamaç Paraşütü heyecanını deneyebilir (Ekstra). Günün sonunda akşamüstü Fethiye/Merkez’ de vereceğimiz molamızda, kordon boyu gezinti yapabilirsiniz. Sonrası Otelimize dönüş... Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde... (4. Gece Konaklama/Göcek Lykia Resort Hotel)

5. GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrası dönüş yolcuğu için yola çıkıyoruz. Sabah saatlerinde buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz. Yeni Turlarımızda Buluşmak Dileğiyle…

II. TURUMUZ: 04-09 AĞUSTOS 2020

(2 Gece Göcek/2 Gece Dalaman Konaklamalı)

HAREKET: 04 Ağustos 2020/Salı akşamı saat 19:00’ da Zonguldak/Merkezde bulunan acentemiz önünden; saat: 17.30’ da ise Bartın/Merkezde yer alan acentemiz önünden, siz değerli konuklarımız ile hareket ediyoruz.

GÜZERGÂH: Zonguldak-K.Ereğli-Düzce-Sakarya-Bilecik-Kütahya-Afyon-Burdur-Fethiye…Yaklaşık, 840 km.’ lik yolculuğumuza ilk adımımızı atıyoruz.

Deniz-Kum-Güneş üçlüsünün keyfini, bu yaz tatilinizi bizimle yaşamaya ne dersiniz? Antik Karya Bölgesi’ nin büyülü dünyası, Masmavi denizi, geçmişin derin izlerini taşıyan tarihi bölgeleri ve birbirinden şahane plajları ile ülkemizin en güzel köşeleri...

1. GÜN: Gece boyu sürecek yolculuğumuzun sonunda sabah saatlerinde Fethiye’ ye ulaşıyoruz. Ekstra olarak alacağımız sabah kahvaltımız sonrası, tatilimiz başlıyor. Yola çıkarken hazırlayacağınız küçük plaj çantalarımızı yanımıza alarak ilk etkinliğimize start veriyoruz. Yol yorgunluğunu, bize özel teknemiz ile mavi sularda bırakmaya hazır mısınız? Sizler için ekstra olarak düzenlediğimiz Mavi Yolculuğa, 12 Adalar Turu’ muza çıkıyoruz. Bütün gün bölgenin en güzel koylarında kulaç atacağız. Öğle yemeğimizi tur dâhilinde teknede alacağız. Akşamüstü aracımıza yerleşerek 2 gün boyunca konaklama yapacağımız otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde... (1 Gece Konaklama/Göcek Lykia Resort Hotel)

2. GÜN: Bugün Eğlence ve Heyecan Günü!!! Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, dileyen konuklarımız otelin imkânlarından yararlanırken, dileyen konuklarımızla Cip Safarili-Saklıkent Turu’ muzu yapacağız (Ekstra). Su Savaşlarına Hazır Olun!!! Su tabancalarınızı yanınıza almayı unutmayın. Ciplerimiz ile seyahat heyecanının yanında çok güzel köylerden geçeceğiz. Eğlenceli ve bol sulu seyahatin sonunda Saklıkent’ in buz gibi sularında yürüyerek gizemli yollarını keşfedeceğiz. Gizlikent ve Çamur Banyosu da eğlencelerimizden olacak. Eğlence garantili bu gezimi kaçırmayın. Günün sonunda, Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde… (2. Gece Konaklama/Göcek Lykia Resort Hotel)

3. GÜN: Bugün nefis keyifli bir gün sizleri bekliyor. Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyor ve otelden ayrılışımızı yapıyoruz. İstikamet, Dalyan-İz Tuzu Plajı Tekne Turu (Ekstra)... Dalyan Ortaca ilçesine bağlı, deniz, doğa, tarih ve tatil kavramlarının birbirine geçtiği nezih bir yer... Dalyan iskelesine ulaşıp teknemize biniyoruz ve İz Tuzu Plajı için yola çıkıyoruz. Sazlıklar arasından ilerlerken Kaya Mezarları’ nın bol bol fotoğrafını çekiyoruz. Tabi müzik ve eğlence eşliğinde... Mavi Yengeçler ve Karetta Karettalar size eşlik edebilir, yaklaşan restoran teknelerden Mavi Yengeç’ in tadına bakabilirsiniz.

Sonrası Altın sarısı rengindeki kumuyla İztuzu Plajı… Bir tarafında tatlı su diğer tarafında tuzlu su bulunması nedeniyle Dünya’ daki eşsiz plajlar arasında… Plaj 5.400 m. uzunluğunda ve insanlar ile Karetta Karettalar buluşacağı ender noktalardan... Nehir kenarında tatlı suda yüzerken, deniz tarafında dalgalarla güzel vakit geçirebilirsiniz. Günün sonunda, akşamüstü Akyaka/Azmak Nehri kenarında kısa bir molamız olacak. Dileyen konuklarımız burada kısa bir Azmak Nehir Turu yapabilir. Günün sonunda, otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği otelimizde...

Akşam yemeği sonrası dileyen konuklarımızı Marmaris Akşam Gezisi’ ne götüreceğiz. Burada vereceğimiz serbest zamanda Marmaris’ in ışıl ışıl renkli yaz akşamlarının tadını çıkarabilirsiniz. Buluşma saatinde toplanıp otelimize dönüyoruz. 2 gün boyunca kalacağımız otelimizin, Türkiye' nin mineral yoğunluğu en yüksek suyuna sahip, Termal Havuz imkânlarından ücretsiz yararlanabilirsiniz. (3. Gece Konaklama/Dalaman Airport Likya Resort Otel Spa)

4. GÜN: Bugün dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajı’ na gidip, en güzel deniz saatlerinde, dalgalara yasak sakinlik ve güzellikte kulaç atacağız. Dileyen konuklarımız Yamaç Paraşütü heyecanını deneyebilir (Ekstra)

Günün sonunda akşamüstü Fethiye/Merkezde vereceğimiz molamızda, kordon boyu gezinti yapabilirsiniz. Sonrası Otelimize dönüş... Akşam yemeği ve Konaklama Otelimizde… (4. Gece Konaklama/Dalaman Airport Likya Resort Otel Spa)

5. GÜN: Sabah otelimizde erken saatlerde alacağımız kahvaltımız sonrası, odalarımızı boşaltıyoruz ve sabah saat 09:00’ da dönüş yolcuğu için yola çıkıyoruz. Burdur-Afyon-Kütahya-Sakarya-Düzce üzerinden Akşam geç saatlerde Zonguldak’ taki buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz. Yeni Turlarımızda Buluşmak Dileğiyle…

III. TURUMUZ: 01-06 EYLÜL 2020

(2 Gece Göcek/2 Gece Dalaman Konaklamalı)

HAREKET: 01 Eylül 2020/Salı akşamı saat 19:00’ da Zonguldak/Merkezde bulunan acentemiz önünden; saat: 17.30’ da ise Bartın/Merkezde yer alan acentemiz önünden, siz değerli konuklarımız ile hareket ediyoruz.

GÜZERGÂH: Zonguldak-K.Ereğli-Düzce-Sakarya-Bilecik-Kütahya-Afyon-Burdur-Fethiye…Yaklaşık, 840 km. sürecek yolculuğumuz başlıyor.

Deniz-kum-güneş üçlüsünün keyfini, bu yaz tatilinizi bizimle yaşamaya ne dersiniz? Antik Karya Bölgesinin büyülü dünyası, Masmavi denizi, geçmişin derin izlerini taşıyan tarihi bölgeleri ve birbirinden şahane plajları ile ülkemizin en güzel köşeleri…

1. GÜN: Gece boyu sürecek yolculuğumuzun sonunda, sabah kahvaltımızı, muhteşem güzellikte Azmak Nehri kenarında veriyoruz (Ekstra). Nefis manzaralı ve serin havalı kahvaltımız sonrası, yola çıkarken hazırlayacağınız küçük plaj çantalarımızı yanımıza alarak ilk etkinliğimize start veriyoruz.

Dileyen konuklarımız ile ekstra olarak Azmak Nehri ve Sedir Adası (Kleopatra Plajı) tekne turlarımızı yapıyoruz (Ekstra). Öğle yemeğimizi tekne turumuz dâhilinde alıyoruz. Sedir Adası (Kleopatra Plajı), sapsarı kumu olan harika bir plajı olduğu için, adadan çok bu plaj daha meşhur... O kadar güzel bir plaj ki, vakti zamanında Kleopatra’ nın yüzdüğü bu kumsala terlik ile girmek yasak. Bu özel gezili günün sonunda, Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde... 2 gün boyunca kalacağımız otelimizin, Türkiye' nin mineral yoğunluğu en yüksek suyuna sahip, Termal Havuz imkânlarından ücretsiz yararlanabilirsiniz. (1. Gece Konaklama/Dalaman Airport Likya Resort Otel Spa)

2. GÜN: Bugün nefis keyifli bir gün sizleri bekliyor!!! Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Ardından, muhteşem deniz turumuza başlıyoruz (Ekstra). İstikamet Dalyan-İz Tuzu Plajı… Dalyan Ortaca ilçesine bağlı, deniz, doğa, tarih ve tatil kavramlarının birbirine geçtiği nezih bir yer. Dalyan iskelesine ulaşıp teknemize biniyoruz ve İz Tuzu Plajı için yola çıkıyoruz. Sazlıklar arasından ilerlerken Kaya Mezarları’ nın bol bol fotoğrafını çekiyoruz. Tabii müzik ve eğlence eşliğinde... Mavi Yengeçler ve Karetta Karettalar size eşlik edebilir, yaklaşan restoran teknelerden Mavi Yengeç’ inin tadına bakabilirsiniz.

Sonrası Altın sarısı rengindeki kumuyla İztuzu Plajı... Bir tarafında tatlı su diğer tarafında tuzlu su bulunması nedeniyle Dünya’ daki eşsiz plajlar arasında... Plaj 5.400 m. uzunluğunda ve insanlar ile Karetta Karettalar buluşacağı ender noktalardan... Nehir kenarında tatlı suda yüzerken, deniz tarafında dalgalarla güzel vakit geçirebilirsiniz.

Günün sonunda otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği otelimizde... Sonrasında, dileyen konuklarımızı Marmaris Akşam Gezisi’ ne götüreceğiz. Burada vereceğimiz serbest zamanda Marmaris’ in ışıl ışıl renkli yaz akşamlarının tadını çıkarabilirsiniz. Buluşma saatinde toplanıp otelimize dönüyoruz. (2. Gece Konaklama/Dalaman Airport Likya Resort Otel Spa)

3. GÜN: Bugün dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajı’ na gidip, en güzel deniz saatlerinde, dalgalara yasak sakinlik ve güzellikte kulaç atacağız. Dileyen konuklarımız Yamaç Paraşütü heyecanını deneyebilir (Ekstra). Günün sonunda akşamüstü Fethiye/Merkez’ de vereceğimiz molamızda, kordon boyu gezinti yapabilirsiniz. Sonrası Otelimize dönüş... Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde... (3. Gece Konaklama/Göcek Lykia Resort Hotel)

4. GÜN: Bugün eğlence ve heyecan günü. Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Dileyen konuklarımız otelin imkânlarından yararlanırken, dileyen konuklarımızla Cip Safarili-Saklıkent Turu muzu yapacağız (Ekstra). Su Savaşlarına Hazır Olun!!! Su tabancalarınızı yanınıza almayı unutmayın... Ciplerimiz ile seyahat heyecanının yanında çok güzel köylerden geçeceğiz. Eğlenceli ve bol sulu seyahatin sonunda Saklıkent’ in buz gibi sularında yürüyerek gizemli yollarını keşfedeceğiz. Gizlikent ve Çamur Banyosu’ da eğlencelerimizden olacak... Eğlence garantili bu gezimizi kaçırmayın!!! Günün sonunda Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde… (4. Gece Konaklama/Göcek Lykia Resort Hotel)

5. GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrası, odalarımızı boşaltıyoruz ve dönüş yolcuğu için yola çıkıyoruz. Burdur-Afyon-Kütahya Sakarya-Düzce üzerinden sabahın ilk saatlerinde Zonguldak’ taki buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz. Yeni Turlarımızda Buluşmak Dileğiyle…

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1. Otellerimizde 4 Gece Y.P. Konaklama

2. Otellerimizde Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı

3. Otellerimizde Açık Büfe 4 Akşam Yemeği

4. Lüks Otobüs İle Ulaşım

5. Araç İçi İkramlar

6. Zorunlu Seyahat Sigortası

7. Daloğlu Turizm Güvencesi

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

1. İlk Gün Sabah Kahvaltısı

2. Müze/Ören Yeri Girişi

3. Tüm Öğle Yemekleri

4. Tüm Tekne Turları/Cip Safari

*Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MKarya Turu
Zonguldak (Saat)19:00
Bartın (Saat)17:30
Yol/Zaman840 km / 4 Gece-5 Gün
Fiyat1.490,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 1410
  • Ürün Kodu: karya-turu
  • Stok Durumu: 10
Tura Kalan Süre :
  • 1.625,00TL
  • 1.490,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: KARYA, TURU