KARTALKAYA-SARIALAN YAYLASI

Tamamlandı KARTALKAYA-SARIALAN YAYLASI

KARTALKAYA-SARIALAN YAYLASI

29 Şubat 2020/ Cumartesi

(Günübirlik)

2.200 m. rakımlı Köroğlu Dağları’ ndaki en meşhur kayak merkezinin, KARTALKAYA’ nın, yıl boyunca beklenen en güzel zamanını kaçırmayın!!!. Kar gibi ruhunuza iyi gelecek, size en keyifli zamanları yaşatacak ve her gün daha da neşeli olabilmenizi sağlayacak olan bu mucizevi anları siz de en güzel yerde yaşayın.

GÜZERGAH: Yaklaşık 170 km.’ lik yolculuğumuza Devrek- Mengen güzergâhını izleyerek başlıyoruz.

Sömestr tatilinin bu güzel günlerinde ailecek çocuklarınızla doya doya eğleneceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Güne nefis serpme kahvaltımız ile başlayacağız. Sonrası beyaz zarafete bürünmüş yollar eşliğinde Kartalkaya Kayak Merkezi’ ne ulaşacağız. Burada vereceğimiz serbest zamanda (1 Saat/Maksimum), dileyen misafirlerimiz muhteşem kar manzarasını izlerken, dileyenin misafirlerimizde bol bol kızakla kayarak çocukluk anılarını canlandıracağı saatler yaşayabilir.

Sonrası öğle saatlerinde aracımızla Sarıalan Yaylası’ na gidiyoruz. Burada eğlenceye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Siz ve çocuklarınız kızakla ve botlarla kayak keyfi yaşarken bizlerde sizler için özenle hazırladığımız mangal keyfini, sınırsız sıcak&soğuk içecekler eşliğinde sunacağız. 

Doğanın tam da içinde zahmetsizce yaşayabileceğiniz nefis bir gün sizleri bekliyor… Gitmek İstediğiniz Her Yere Bizimle…

Ücrete Dâhil olan Hizmetler:

1. Sabah Serpme Kahvaltı

2. Öğle Mangalda Sucuk&Köfte Sınırsız Meşrubat&Çay/Kahve İkramı

3. Milli Park Giriş Ücreti

4. Zorunlu Seyahat sigortası

5. Ulaşım Hizmeti

6. Daloğlu Turizm Güvencesi

* Zonguldak Merkez İçin, Araç Kalkış Saati Sabah saat: 07:30’ da Acentemiz Önünde, Siz Değerli Konuklarımız İle Buluşuyoruz.

* Bartın Acente İçin, Servis Kalkış Saatimiz Sabah saat: 07:00’ da, Acentemiz Önünde, Siz Değerli Konuklarımız İle Buluşuyoruz.

Kısa Notlar:

1. Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

2. Kış gezilerinde, Teleferik/telesiyej kullanımı, Kayak sporu, Lastik Bot ve kızak ile kaymak acentemizin sunduğu bir hizmet değildir. Dileyen misafirler ekstra olarak çevre tesislerinin imkanı olarak yararlanabilir. Etkinlikler tehlike içermektedir. Kaza ve yaralanma olabilir. Tüm mesuliyet kişi ve ebeveynlere aittir. Olabilecek kazalardan acentemiz sorumlu değildir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MKartalkaya-Sarıalan Yaylası
Zonguldak (Saat)07:30
Bartın (Saat)07:00
Yol/Zaman170 km / Günübirlik
Fiyat130,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 4792
  • Ürün Kodu: kartalkaya
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 155,00TL

Etiketler: KARTALKAYA-SARIALAN, YAYLASI