İSTANBUL/ADALAR

İletişime Geçiniz İSTANBUL/ADALAR

İSTANBUL

HEYBELİADA-BÜYÜKADA

SADECE SİZE ÖZEL TEKNE İLE

26 Haziran 2021/Cumartesi

(Günübirlik)

Deniz Havası Al, Tekne Sefası Yap, Martı Seslerini Dinle… Egzotik Adaları Keşfet, Gez, Gör, Elektrikli Faytona Bin… Güzel Bir Hafta Sonu Günü Yaşat Kendine…

HAREKET: 26 Haziran 2021/Cumartesi sabahı saat: 03.00’ da Zonguldak/Merkez, saat: 01.30' da Bartın/Merkez, saat: 03.50' de ise Kdz. Ereğli/ÖZMAR önünden hep birlikte yola çıkıyoruz.

GÜZERGÂH: Tüm misafirlerimiz ile Zonguldak, Kdz. Ereğli, Alaplı, Düzce, İzmit üzerinden bol çeşitli Daloğlu Turizm ikramları eşliğinde, Kartal-İstanbul’ a doğru hareket ediyoruz.

Yolda araç içindeki poğaça/sandviç-sıcak/soğuk içecek ikramlarımız ile kahvaltımızı yapıyoruz. Sabah saatlerinde İstanbul/Kartal iskelesine ulaşıyoruz.

Sadece Daloğlu Turizm misafirlerine özel teknemiz ile kalkış noktamız Kartal İskelesi…

Adalar gezimiz için özel teknemize biniyor, boğazın iki cephesinde martılarla birlikte muhteşem bir deniz yolculuğu yapıyoruz. Yaklaşık 30 dk. süren deniz yolculuğumuzu Heybeliada İskelesi’ nde sonlanıyoruz. Adanın güzelliklerini rehberimiz eşliğinde keşfediyor, bol bol fotoğraf çekip manzaraya ve deniz havasına doyuyoruz. Ardından buluşma vaktinde toplanıyor, tekrar teknemize binip Büyükada’ ya geçiyoruz.

Büyükada, diğer İstanbul Adaları gibi yaklaşık 7 yy.’ lık. Bizans döneminde hapishane ve manastırlarıyla ün kazanmış. Yine rehberimiz eşliğinde adımlayacağız Büyük Adayı… Vereceğimiz serbest vakitte, öğle yemeği ekstra olarak alınacak.

Dileyen misafirlerimiz elektrikli faytonlar ile veya bisiklet kiralayarak adada tur yapabilirler. En büyük tarihi yapı yaklaşık 1,5 km.’ lik bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz Aya Yorgi Kilisesi... Kiliseye çıkarsanız gördüğünüz manzaraya hayran kalacaksınız.

Kararlaştırılan saatte buluşuyor ve Büyükada’ dan ayrılma vakti… Teknemiz ile dönüş yolculuğu, Kartal İskelesi ve tekrar otobüsümüz ile buluşuyoruz.

Dönüş yolunda İzmit DECATHLON & Symbol AVM' de alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu lokasyon içerisinde alışveriş yapabilir; ayrıca cafe ve restoranlarda akşam yemeklerini yiyerek, çay ve kahvelerini yudumlayabilirler.

Sonrası dönüş yolculuğumuza devam ediyoruz. Gece geç saatlerde Zonguldak’ a ulaşıyoruz. Buluşma noktamızda vedalaşıyoruz. Bu keyifli tur sona eriyor, Daloğlu Turizm' in bir başka gezisinde buluşmak umuduyla!!!

Ücrete Dâhil Hizmetler:

1. Araç İçi Kahvaltı (Poğaça/Sandviç-Sıcak/Soğuk İçecek)

2. Özel Tekne Ücreti

3. Heybeliada

4. Büyükada 

5. Dönüş Yolunda İzmit DECATHLON&Symbol AVM de Alışveriş İçin Serbest Zaman   

6. Profesyonel Rehberlik Hizmeti

7. Lüks Araç İle Ulaşım

8. Araç İçi İkramlar

9. Zorunlu Seyahat Sigortası

10. Daloğlu Turizm Güvencesi

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

1. Müze Girişleri

2. Öğle Yemeği

3. Fayton Ücreti

4. Tüm Özel Harcamalar

*Daloğlu Turizm, Tüm Programı Gerçekleştirmek Kaidesiyle, Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.Mİstanbul Adalar Turu
Zonguldak (Saat)03:00
Bartın (Saat)01:30
Yol/Zaman300 km/Günübirlik
Zonguldak (Fiyat)200,00 ₺
Bartın (Fiyat)220,00 ₺
Kdz. Ereğli (Fiyat)190,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 590
  • Ürün Kodu: istanbul-adalar
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz
Tura Kalan Süre :
  • 245,00TL
  • 200,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: İSTANBUL/ADALAR