ILGAZ DAĞI MİLLİ PARKI

İletişime Geçiniz ILGAZ DAĞI MİLLİ PARKI

ILGAZ DAĞI MİLLİ PARKI

07 Mart 2021/Pazar

(Günübirlik)

“Ilgaz Anadolu’ nun Sen Yüce Bir Dağısın” diyoruz ve bu güzel hafta sonunda, Kar Beyazı gezilerimizden biri olan Ilgaz Dağı Milli Parkı’ na gidiyoruz. Büyük Hacet (2587 m.) ve Küçük Hacet (2546 m.) tepeleri ile Batı Karadeniz’ in zirvelerinde yolumuz… Ailecek, çocuklarınızla doya doya eğleneceğiniz bir gün sizleri bekliyor.

HAREKET: 07 Mart 2021-Pazar sabahı saat 07.00’ da Zonguldak/Merkez acentemiz önünden; saat: 06.30’ da Bartın/Merkez acentemiz önünden, saat: 06.00' da Kdz. Ereğli/Eski Otogar önünden; saat: 08.30' da ise Karabük/Otogar önünden siz değerli konuklarımız ile buluşuyoruz.

GÜZERGÂH: Yenice-Karabük güzergâhını takip ederek… Yaklaşık 270 km.

Yolumuz üzerinde vereceğimiz molamızda, zengin çeşitleriyle, nefis lezzetleri bizlere sunan, serpme köy kahvaltımız ile güne başlıyoruz.

Kahvaltımız sonrası Ilgaz’ a doğru yolculuğumuz... Öğle saatlerinde önce Ilgaz Dağı Milli Parkı’ na ulaşıyoruz. Çankırı ile Kastamonu illeri arasında genişçe bir bölgeye 1976 senesinde kurulan Ilgaz Dağı Milli Parkı, kış turizmi açısında ülkemizin önemli merkezlerinden biri…

Ilgaz’ da, kar üzerinde köknar ormanları arasında yürümek ziyaretçilerin en büyük tutkuları arasında yer alırken, karla kaplı çam ağaçlarının doyumsuz görüntüleri de fotoğraf tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında…

Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen konuklarımız kiralayabilecekleri kızak ile kayabilir, telesiyej ya da kar motorları ile gezinti yapabilir. Ayrıca Telesiyej ile çıkılan üst alanda çok güzel manzaralar eşliğinde, doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Serbest zaman sonrası vereceğimiz zaman ve yerde buluşuyoruz. Sizler için hazırladığımız nefis köfte&sucuk mangal eşliğinde sıcak&soğuk sınırsız içecek sunumumuzu yapıyoruz.

Öğle yemeği sonrası kaldığımız yerden güne devam ediyoruz. Belirleyeceğimiz saatte buluşuyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Doğanın tam da kalbinde nefis bir gün sizleri bekliyor…

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:
1) Sabah Serpme Köy Kahvaltısı
2) Öğle Mangalda Sucuk/Köfte&Sınırsız Meşrubat/Çay/Kahve İkramı
3) Milli Park Giriş Ücreti

4) Ulaşım Hizmeti

5) Daloğlu Turizm Güvencesi (TÜRSAB-A/8388)

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

1) Tüm Özel Harcamalar

2) Tüm Etkinlikler ve Teçhizat Kiralamaları (Teleferik, Kızak, Bot, Kayak vb.)

Dikkat ve Uyarı:

*Tüm gezilerimize geçerli HES Kodu alan misafirlerimiz kabul edilir.  Araç içinde, tüm kapalı alanlarda ve sosyal mesafenin korunamadığı açık alanlarda; ağız ve burunu kapatacak şekilde maske takmak ZORUNLUDUR. Misafirlerimiz araçlarımıza, ateş ölçümü, dezenfektan ikramı yapılarak kabul edilir. Katılımcıların bu kuralları kabul ederek gezilerimize iştirak etmesi gerekmektedir.

**Kış gezilerinde, Teleferik/Telesiyej kullanımı, Kayak Sporu, Lastik Bot ve Kızak ile kaymak acentemizin sunduğu bir hizmet değildir. Dileyen misafirler ekstra olarak çevre tesislerinin imkânı olarak yararlanabilir. Kaza ve yaralanma durumlarında Tüm mesuliyet kişi ve ebeveynlere aittir. Olabilecek kaza ve sonuçlarından acentemiz sorumlu değildir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MIlgaz Dağı Milli Parkı
Zonguldak (Saat)07:00
Bartın (Saat)06:30
Kdz. Ereğli (Saat)06:00
Karabük (Saat)08:30
Yol/Zaman270 km/Günübirlik
Zonguldak (Fiyat)170,00 ₺
Bartın (Fiyat)170,00 ₺
Kdz. Ereğli (Fiyat)180,00 ₺
Karabük (Fiyat)150,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 7237
  • Ürün Kodu: ilgaz-gezisi
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz
Tura Kalan Süre :
  • 195,00TL
  • 170,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: ILGAZ, DAĞI, MİLLİ, PARKI