ILGAZ DAĞI MİLLİ PARK

Tamamlandı ILGAZ DAĞI MİLLİ PARK

ILGAZ DAĞI MİLLİ PARK

07 Mart 2020/Cumartesi

(Günübirlik)

“Ilgaz Anadolu’ nun Sen Yüce Bir Dağısın” diyoruz ve bu güzel hafta sonunda, Kar Beyazı gezilerimizden biri olan Ilgaz Dağı Milli Parkı’ na gidiyoruz. Büyük Hacet (2587 m.) ve Küçük Hacet (2546 m.) tepeleri ile Batı Karadeniz’ in zirvelerinde yolumuz… Ailece, çocuklarınızla doya doya eğleneceğiniz bir gün sizleri bekliyor.

Yenice-Karabük güzergâhını takip ederek, yaklaşık 270 km. sürecek yolculuğumuz başlıyor. Yolumuz üzerinde vereceğimiz molamızda, zengin çeşitleriyle, nefis lezzetleri bizlere sunan, serpme köy kahvaltımız ile güne başlıyoruz. Kahvaltımız sonrası Ilgaz’ a doğru yolculuğumuz...

Öğle saatlerinde önce Ilgaz Dağı Milli Parkı’ na ulaşıyoruz. Çankırı ile Kastamonu illeri arasında genişçe bir bölgeye 1976 senesinde kurulan Ilgaz Dağı Milli Parkı, Kış turizmi açısında ülkemizin önemli merkezlerinden biri… Ilgaz’ da, kar üzerinde köknar ormanları arasında yürümek ziyaretçilerin en büyük tutkuları arasında yer alırken, karla kaplı çam ağaçlarının doyumsuz görüntüleri de fotoğraf tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında…

Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen konuklarımız kiralayabilecekleri kızak ile kayabilir, telesiyej ya da kar motorları ile gezinti yapabilir. Ayrıca Telesiyej ile çıkılan üst alanda çok güzel manzaralar eşliğinde, doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Serbest zaman sonrası vereceğimiz zaman ve yerde buluşuyoruz. Sizler için hazırladığımız nefis köfte&sucuk mangal eşliğinde sıcak&soğuk sınırsız içecek sunumumuzu yapıyoruz. Ayrıca Müzikli eğlencemizde sizleri bekliyor!!!

Öğle yemeği sonrası kaldığımız yerden güne devam ediyoruz. Belirleyeceğimiz saatte buluşuyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Doğanın tam da içinde zahmetsizce yaşayabileceğiniz nefis bir gün sizleri bekliyor…

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:
1. Sabah Serpme Köy Kahvaltısı
2. Öğle Mangalda Sucuk&Köfte
Sınırsız Meşrubat&Çay&Kahve İkramı
3. Milli Park Giriş Ücreti

4. Ulaşım Hizmeti

5. Daloğlu Turizm Güvencesi

* Zonguldak Merkez İçin, Araç Kalkış Saati Sabah saat: 07:00’ da Acentemiz Önünde, Siz Değerli Konuklarımız İle Buluşuyoruz.

* Bartın Acente İçin, Servis Kalkış Saatimiz Sabah saat: 06:30’ da, Acentemiz Önünde, Siz Değerli Konuklarımız İle Buluşuyoruz.

Kısa Notlar:

1. Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

2. Kış gezilerinde, Teleferik/telesiyej kullanımı, Kayak sporu, Lastik Bot ve kızak ile kaymak acentemizin sunduğu bir hizmet değildir. Dileyen misafirler ekstra olarak çevre tesislerinin imkanı olarak yararlanabilir. Etkinlikler tehlike içermektedir. Kaza ve yaralanma olabilir. Tüm mesuliyet kişi ve ebeveynlere aittir. Olabilecek kazalardan acentemiz sorumlu değildir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MIlgaz Dağı Milli Park
Zonguldak (Saat)07:00
Bartın (Saat)06:30
Yol/Zaman270 km.
Fiyat150,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 4831
  • Ürün Kodu: ilgaz-gezisi
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 175,00TL

Etiketler: ILGAZ, DAĞI, MİLLİ, PARK