ILGAZ DAĞI KAYAK MERKEZİ TURU

Tamamlandı ILGAZ DAĞI KAYAK MERKEZİ TURU

ILGAZ DAĞI KAYAK MERKEZİ

25-26 Şubat 2023

Türkiye Kayak Federasyonu Tesislerinde Konaklama

(1 Gece/2 Gün)

“Ilgaz Anadolu’ nun Sen Yüce Bir Dağısın” diyoruz ve bu güzel sömestr tatilinde, Kar Beyazı gezilerimizden biri olan Ilgaz Dağı Milli Parkı’ na gidiyoruz. Büyük Hacet (2587 m.) ve Küçük Hacet (2546 m.) tepeleri ile Batı Karadeniz’ in zirvelerinde yolumuz… Ailecek, çocuklarınızla doya doya eğleneceğiniz bir gece konaklamalı 2 günlük muhteşem bir tatil sizleri bekliyor.

GÜZERGÂH: Yenice-Karabük Güzergâhını Takip Ederek, Yaklaşık: 270 km…

HAREKET: 25 Şubat 2022/Cumartesi:  Zonguldak/Merkez saat: 07.00 - Bartın/Merkez saat: 06.30 - Kdz. Ereğli/Eski Otogar saat: 06.00 - Karabük/Otogar saat: 08.45

1. GÜN: Yolumuz üzerinde vereceğimiz molamızda, zengin çeşitleriyle, nefis lezzetleri sizlere sunan, serpme köy kahvaltımız ile güne başlıyoruz. Kahvaltımız sonrası Ilgaz’ a doğru yolculuğumuz...

Öğle saatlerinde önce Ilgaz Dağı Milli Parkı’ na ulaşıyoruz. Otelimize yerleştikten sonra serbest zamanınız başlıyor. Çankırı ile Kastamonu illeri arasında genişçe bir bölgeye 1976 senesinde kurulan Ilgaz Dağı Milli Parkı, Kış Turizmi açısında ülkemizin önemli merkezlerinden biri…

Ilgaz’ da, kar üzerinde köknar ormanları arasında yürümek ziyaretçilerin en büyük tutkuları arasında yer alırken, karla kaplı çam ağaçlarının doyumsuz görüntüleri de fotoğraf tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında… Dileyen konuklarımız kiralayabilecekleri kızak ile kayabilir, telesiyej ya da kar motorları ile gezinti yapabilir. Teleferik ve Skipass Gün Boyu Ücretsiz!!!

Ayrıca telesiyej ile çıkılan üst alanda çok güzel manzaralar eşliğinde, doğa yürüyüşü, sonrası, teras kafede şömine başında salep keyfi yapabilir. Dileyen konuklarımız ise otelimizin kayak malzemelerinden kiralayarak doya doya kayak/snowboard yaparak kış tatilinin keyfini çıkarabilir. Tüm Gün Serbest Zaman… Akşam Yemeği Otelimizde...

2. GÜN: Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra serbest zaman... Konuklarımız Kayak/Snowboard, kızak, telesiyej ya da doğa gezilerine devam edebilir. Öğlen 12: 00’ da odalarımızı boşaltmış olarak otel lobisinde buluşuyoruz. Saat: 13.00' da öğle yemeğinde, sizler için köfte-sucuktan oluşan menümüz ve sınırsız sıcak-soğuk içecek ikramı eşliğinde mangal partimizi yapıyoruz.

Vee artık dönüş yolundayız!!! Otobüsümüz ile Kastamonu/Merkez’ e doğru yola çıkıyoruz. Kurtuluş Savaşı kahramanlarından Şerife Bacı Anıtı’ nda fotoğraf molası veriyoruz. Sonrası ünlü etli ekmeğin tadına bakacağımız restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeği (Ekstra) sonrası kısa bir Kastamonu gezisi yapıyor ve Zonguldak’ a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam geç saatlerinde buluşma yerlerimizde vedalaşıyoruz. Yeni Yollarda Buluşmak Dileğiyle… Gitmek İstediğiniz Her Yere BİZİMLE!!!

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1. 1 Gece Ilgaz Dağı T.K.F. Tesislerinde Y.P. Konaklama

2. İlk Gün Serpme Sabah Kahvaltısı

3. İkinci Gün: Öğle Mangalda Sucuk-Köfte/Sıcak-Soğuk İçecek İkramı

4. Otelde 1 Sabah Kahvaltısı

5. Otelde 1 Akşam Yemeği (Canlı Müzik Eşliğinde Eğlence)

6. Kayak Merkezi Teleferik ve Skipass Ücreti

7. Milli Park Giriş Ücreti

8. Ulaşım Hizmeti

9. Daloğlu Turizm Güvencesi (TÜRSAB/A-8388)

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

1. Tüm Etkinlikler ve Teçhizat Kiralamaları. (Teleferik, Kızak, Bot, Kayak vb.)

2. İlk Gün Öğle Yemeği

3. Tüm Özel Harcamalar

Dikkat ve Uyarı:

*Kış Gezilerinde, Teleferik/Telesiyej Kullanımı, Kayak Sporu, Lastik Bot ve Kızak İle Kaymak Acentemizin Sunduğu Bir Hizmet Değildir.

*Dileyen Misafirler Ekstra Olarak Çevre Tesislerinin İmkânı Olarak Yararlanabilir.

*Kaza Ve Yaralanma Durumlarında Tüm Mesuliyet Kişi ve Ebeveynlere Aittir. Olabilecek Kaza ve Sonuçlarından Acentemiz Sorumlu Değildir.

*Tüm gezilerimize geçerli HES Kodu alan misafirlerimiz kabul edilir.  Araç içinde, tüm kapalı alanlarda ve sosyal mesafenin korunamadığı açık alanlarda; ağız ve burunu kapatacak şekilde maske takmak ZORUNLUDUR. Katılımcıların bu kuralları kabul ederek gezilerimize iştirak etmesi gerekmektedir.

*Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MIlgaz Dağı Kayak Merkezi Turu
Zonguldak (Saat)07:00
Bartın (Saat)06:30
Kdz. Ereğli (Saat)06:00
Karabük (Saat)08:45
Yol/Zaman270 km/1 Gece-2 Gün
Fiyat2100,00₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 3971
  • Ürün Kodu: Ilgaz Dağı Kayak Merkezi Konaklalı
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 2.450,00TL

Etiketler: ILGAZ, DAĞI, KAYAK, MERKEZİ, TURU