ORMANYA/KARTEPE/MAŞUKİYE

Tamamlandı ORMANYA/KARTEPE/MAŞUKİYE

ORMANYA-KARTEPE-MAŞUKİYE

12 Mart 2023/Pazar

(Günübirlik)

Doğanın beyaz tülüne sarındığı hafta sonlarınıza, heyecan katacak gezimiz, sizleri bekliyor.

Masal diyarı ORMANYA HOBBİT EVLERİ nden, 1600 m. ile Marmara Bölgesi’ nin üçüncü, Samanlı Dağı’ nın en yüksek tepesine, Doğal güzelliği, geniş ormanları, kayak pistleri ve muhteşem Sapanca Gölü manzarasıyla dikkat çeken KARTEPE yamaçlarına çıkacağız ve sonrası yeşil/maviye uzanan MAŞUKİYE... Bol oksijenli doğada, nefis bir kar tatili günü sizleri bekliyor.

HAREKET: 12 Mart 2023-Pazar sabahı… *Zonguldak/Merkez: 07.00 *Bartın/Merkez: 05.30 *Kdz. Ereğli/ÖZMAR: 07.50 *Düzce/Merkez: 08.30...

GÜZERGÂH: Zonguldak-Ereğli-Alaplı-Akçakoca-Düzce-Sakarya… Yaklaşık: 270 km.

Sabah Zonguldak/Merkez hareketimiz sonrası, ilk durağımız kahvaltı yapacağımız mekanımız olacak. Güzel bir sabah kahvaltısı sonrası, yolculuğumuz devam ediyor. İlk gezi merkezimiz: Masal diyarı ORMANYA!!! 

Burada vereceğimiz serbest zamanda, kısa bir doğa gezisi yaparak, HOBBİT Evleri nde bol bol fotoğraf çekip, hayvanat bahçesindeki sevimli dostları ziyaret edebilirsiniz. Serbest zaman sonunda aracımızda buluşuyor ve KARTEPE’ ye doğru yolculuğumuz devam ediyor.

Yolculuğumuz yaklaşık, 42 km. sürecek.Sonrası Kartepe Kayak Merkezi alanında olacağız. Aracımızı otoparka bıraktıktan sonra Kayak Merkezi alanına kadar kısa bir yürüyüş yapacağız. Burada maksimum 3,5 saat molamız olacak.

Dileyen konuklarımız ekstra olarak 3 adet telesiyejden yararlanabilir. Kısa ve uzun hatlardan dilediğinizi kullanarak muhteşem manzaraların hâkimi tepelere yolculuk ederken, karlı ormanların keyifli manzarasına bayılacaksınız.

Ekstra olarak kiralayacağınız kızak, bot ile çocuklar ve büyükler eğlencenin keyfine varabilir. Dileyen konuklarımız ise çevre kafelerden yaralanabilir.

Serbest zaman sonrası otoparktaki aracımız başında buluşuyoruz ve Maşukiye’ ye yol alıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda önereceğimiz restoranda dileyen konuklarımız ekstra olarak Maşukiye’ nin ünlü kiremitte alabalığının, köftesinin, fırın sütlacının tadına bakabilir.

Dileyen konuklarımız çevre gezisi yaparak zamanı değerlendirebilir yada yerel hediyelik stantlardan alışveriş yapabilirler. Günün sonunda değerli konuklarımız ile güzel bir kış hafta sonu yaptırmış olarak dönüş yolculuğumuz başlayacak. Buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz. Gitmek İstediğiniz Her Yere BİZİMLE…

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1. Serpe Sabah Kahvaltısı

2. Ormanya Hobbit Evleri’ nde Serbest Zaman

3. Kartepe Kayak Merkezi’ nde Serbest Zaman

4. Kartepe Kayak Merkezi Giriş Ücreti

5. Ulaşım Hizmeti

6. Zorunlu Seyahat Sigortası

7. Daloğlu Turizm Güvencesi (TÜRSAB /A-8388)

Ücret Dâhil Olmayan Hizmetler:

1. Öğle Yemeği

2. Telesiyej, Kızak, Bot vb. Etkinlik ve Malzemeler

3. Tüm Özel Harcamalar

Dikkat ve Uyarı:

*Kış Gezilerinde, Teleferik/Telesiyej Kullanımı, Kayak Sporu, Lastik Bot ve Kızak İle Kaymak Acentemizin Sunduğu Bir Hizmet Değildir.

*Dileyen Misafirler Ekstra Olarak Çevre Tesislerinin İmkânı Olarak Yararlanabilir.

*Kaza ve Yaralanma Durumlarında Tüm Mesuliyet Kişi ve Ebeveynlere Aittir. Olabilecek Kaza Ve Sonuçlarından Acentemiz Sorumlu Değildir.

*Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaidesiyle, Program Akışında Değişiklik Yapılabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MKartepe/Ormanya/Maşukiye Gezisi
Zonguldak (Saat)07:00
Bartın (Saat)05:30
Kdz. Ereğli (Saat)07:50
Yol/Zaman270 km/Günübirlik
Zonguldak (Fiyat)500,00₺
Bartın (Fiyat)550,00₺
Kdz. Ereğli (Fiyat)500,00₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 6393
  • Ürün Kodu: Ormanya-Kartepe-Maşukiye
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 595,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: ORMANYA/KARTEPE/MAŞUKİYE