KELTEPE KAYAK MERKEZİ

Tamamlandı KELTEPE KAYAK MERKEZİ

KELTEPE KAYAK MERKEZİ

19 Şubat 2022/ Cumartesi

(Günübirlik)

Tamda yanı başımızda, KARABÜK/KELTEPE 2000 m. rakımlı, muhteşem bir manzarada, “Kar Keyfine” davetlisiniz. Kar beyazı manzaranın doyumsuz güzelliğini, teleferik keyfi yaparak, ya da kızak kiralayarak eğlenceli saatlere çevirebilirsiniz. Ailecek çocuklarınızla doya doya eğleneceğiniz, Doğanın tam da içinde zahmetsizce yaşayabileceğiniz nefis bir gün, sizler için...

HAREKET: 19 Şubat 2022/Cumartesi... Zonguldak/Merkez saat: 08.30 - Bartın/Merkez saat: 08.00 - Kdz. Ereğli/Eski Otogar saat: 07.30

GÜZERGÂH: Zonguldak-(Bartın) Merkez Kalkış-Gökçebey Sapağı-Yenice-Karabük Yolu Tüneller Bölgesi Çıkışı-Keltepe Kayak Merkezi güzergâhını takip ederek; yaklaşık 110 km…

Siz değerli konuklarımız ile belirtilen saat ve noktalarda buluşuyoruz. Tüm konuklarımız ile Yenice Ihlamur Teras’ a ulaşmak için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1,5-2 saatlik yolcuğumuz sonrası yemyeşil çam ormanlarının içinde, muhteşem manzarayı seyreden, kış güzelliğine bürünmüş, Ihlamur Teras’ a ulaşıyoruz. Burada serpme kahvaltımızı aldıktan sonra yolumuz: Keltepe Kayak Merkezi!!!

Keltepe Kayak Merkezi’ nde vereceğimiz serbest zaman süresince; dilerseniz teleferiğe binebilir, kızak kiralayarak eğlenebilir, çevre tesiste salebinizi manzaraya karşı yudumlayabilir, ya da kayak kiralayıp kayak yapabilirsiniz (Ekstra).

Bu arada, serbest zaman süresi içerisinde öğle yemeği için, "Keltepe Kayak Merkezi" içerisinde yer alan kafeteryadan ekmek arası köfte/sucuk/tavuk karışık ızgara ve soğuk içeceğinizi alabilirsiniz (Ücrete Dahil). Veee eğlenceye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Sonrasında, belirleyeceğimiz saatte buluşuyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Doğanın kalbinde, nefis bir gün sizleri bekliyor. Gitmek İstediğiniz Her Yere BİZİMLE…

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1. Yenice Ihlamur Teras' ta Sabah Kahvaltısı

2. Keltepe Kayak Merkezi' nde Karışık Köfte-Sıcuk-Tavuk Izgara/Soğuk İçecek

3. Ulaşım Hizmeti

4. Zorunlu Seyahat Sigortası

5. Daloğlu Turizm Güvencesi (TÜRSAB-A/8388)

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

1. Tüm Özel Harcamalar

2. Tüm Etkinlikler ve Teçhizat Kiralamaları (Teleferik, Kızak, Bot, Kayak vb.)

Not:

Doğa yürüyüşüne katılacak olan konuklarımızın; yürüyüşe engel bir sağlık sorunlarının olmaması, soğuk hava ve yürüyüşe uygun kıyafet giymeleri gerekir.  Küçük bir sırt çantasına su ve atıştırmalık bulundurmaları önerilir.

Dikkat ve Uyarı:

*Kış Gezilerinde, Teleferik/Telesiyej Kullanımı, Kayak Sporu, Lastik Bot ve Kızak İle Kaymak Acentemizin Sunduğu Bir Hizmet Değildir.

*Dileyen Misafirler Ekstra Olarak Çevre Tesislerinin İmkânı Olarak Yararlanabilir.

*Kaza ve Yaralanma Durumlarında Tüm Mesuliyet Kişi ve Ebeveynlere Aittir. Olabilecek Kaza ve Sonuçlarından Acentemiz Sorumlu Değildir.

*Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MKeltepe Kayak Merkezi
Zonguldak (Saat)08:30
Bartın (Saat)08:00
Kdz. Ereğli (Saat)07:30
Yol/Zaman110 km/Günübirlik
Zonguldak (Fiyat)250,00₺
Bartın (Fiyat)250,00₺
Kdz. Ereğli (Fiyat)270,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 6016
  • Ürün Kodu: keltepe kayak merkezi
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 295,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: KELTEPE, KAYAK, MERKEZİ