KARTEPE-MAŞUKİYE

Tamamlandı KARTEPE-MAŞUKİYE

KARTEPE-MAŞUKİYE

01 Mart 2020/Pazar

(Günübirlik)

Bir hafta sonu klasiği gezimiz daha sizler ve çocuklarınız için… Samanlı Dağları arasında yer alan, Marmara'nın üçüncü yüksek noktası,1699 m. rakımlı KARTEPE’ ye yolculuğumuz.

GÜZERGÂH: Yaklaşık 260 km.’ lik yolculuğumuzda, Ereğli-Alaplı-Düzce istikametini takip ediyoruz.

Bu güzel tatil gününde çocuklarınız ve aileniz ile birlikte, güzel anlarla dopdolu bir gün geçireceğiz. Doğanın tam da içinde zahmetsizce yaşayabileceğiniz nefis bir gün sizleri bekliyor…

Sabah yolda vereceğimiz kahvaltı molamız sonrası, kıvrıla kıvrıla uzayan dağ yolu seyahatimizin sonunda Kartepe Kayak Merkezi ne ulaşıyoruz. Artık Kartepe Vakti!!! Muhteşem kar manzarasını izlemek, dileyenin kızakla kayarak çocukluk anılarını canlandırdığı, birçok hattan birini seçerek, telesiyej ile ayaklarınızın yerden kesilip, kuş uçuşu manzaraya doyulduğu, muhteşem eğlenceli saatler sizleri bekliyor.

Serbest zamanımız sonrası buluşma saatinde aracımıza yerleşerek Kartepe’ den ayrılıyoruz. Dönüş yolunda Maşukiye’ de, nehir kenarındaki restorantımızda yemek (Ekstra) molamızı veriyoruz. Dileyenler bolca fotoğraf çekimi de yapabilir.

Akşamüstü yemek sonrası artık dönüş yolculuğumuz başlıyor. Buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz. Yeni Gezilerimizde Buluşmak Dileğiyle…

Ücrete Dâhil olan Hizmetler:

1. Sabah Serpme Kahvaltı

2. Kartepe Kayak Merkezinde Serbest Zaman

3. Zorunlu Seyahat Sigortası

4. Ulaşım Hizmeti

5. Araç İçi İkramlar

6. Daloğlu Turizm Güvencesi

* Zonguldak Merkez İçin, Araç Kalkış Saati Sabah saat: 07:00’ da Acentemiz Önünde, Siz Değerli Konuklarımız İle Buluşuyoruz.

* Bartın Acente İçin, Servis Kalkış Saatimiz Sabah saat: 05:30’ da, Acentemiz Önünde, Siz Değerli Konuklarımız İle Buluşuyoruz.

Kısa Notlar:

1. Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

2. Kış gezilerinde, Teleferik/telesiyej kullanımı, Kayak sporu, Lastik Bot ve kızak ile kaymak acentemizin sunduğu bir hizmet değildir. Dileyen misafirler ekstra olarak çevre tesislerinin imkanı olarak yararlanabilir. Etkinlikler tehlike içermektedir. Kaza ve yaralanma olabilir. Tüm mesuliyet kişi ve ebeveynlere aittir. Olabilecek kazalardan acentemiz sorumlu değildir.

3. Bartın ' dan Turumuza Katılacak Olan Misafirlerimiz İçin Gezi Ücreti: 150 ₺' dir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MKartepe & Maşukiye
Zonguldak (Saat)07:00
Bartın (Saat)05:30
Yol/Zaman260 km / Günübirlik
Zonguldak (Fiyat)140,00 ₺
Bartın (Fiyat)150,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 3278
  • Ürün Kodu: kartepe-masukiye
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 165,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: KARTEPE-MAŞUKİYE