GÖLCÜK/ABANT GÖLÜ

Tamamlandı GÖLCÜK/ABANT GÖLÜ

Bolu GÖLCÜK/ABANT GÖLÜ

HighWay Outlet AVM

04 Aralık 2021/Cumartesi

(Günübirlik)

İki güzel bir arada... Kartpostallara resmolmuş Milli Parkımız: Gölcük Tabiat Parkı ve çam ormanlarının gölgesindeki Abant Gölü… Aralık ayının ilk günlerinde, rengârenk doğada bir gün sizleri bekliyor. Göğe uzanan ağaçlarının, huzur veren ormanların gölgesindeki mavi göllerin çevresini adımlarken, bol oksijenli hava hepinize iyi gelecek.

HAREKET:  04 Aralık 2021-Cumartesi... Zonguldak/Merkez saat: 08.00 - Bartın/Merkez saat: 07.30 - Devrek saat: 08.45 - Kdz. Ereğli/Eski Otogar saat: 07.00’ da buluşuyor ve hep birlikte yola koyuluyoruz.

GÜZERGÂH: Zonguldak- Devrek-Mengen-Gölcük-Abant Gölü güzergâhını takip ederek… Yaklaşık: 230km…

Zonguldak/Merkez hareketimizden yaklaşık 1,5 saat sonra, yol üzerindeki restoranımızda alacağımız nefis serpme kahvaltı ile güne, başlayacağız. Sonrası Doğal güzelliklerin birçoğunu içinde barındıran, Bolu’ nun en güzel göllerinden, doğa harikası bir güzelliğe gidiyoruz.

Yaklaşık 1,5 saat sonra, dört mevsim güzel Bolu/Gölcük’ teyiz. Yeşilin ve mavinin muhteşem uyumu doğada, büyüleyici anlar sizleri bekliyor. Vereceğimiz yaklaşık 1 saatlik serbest zamanda, 1300 m.’ lik göl çevresinde ister yürüyerek ister shuttle ile tur yapabilirsiniz. Muhteşem fotoğraflar çekeceğinize, eminiz!!!  

Gölcük gezimiz sonrası aracımızda buluşuyoruz ve bir başka doğal güzelliği yol alacağız. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuz sonrası, 1350 m. rakımlı,  çam ormanları ile kaplı, yemyeşil güzelliği ile süslenmiş Abant Gölü Milli Parkı’ ndayız.

Her mevsim ayrı çehreli bu güzelliğin içinde vereceğimiz serbest zamanda, dileyen konuklarımız göl kenarında kısa yürüyüş ya da atlı faytonlar ile 7 km.’ lik göl çevresinde gezinti yapabilirler. Bol bol fotoğraf çekip huzurlu anların keyfini çıkarabilirsiniz.

Sonrası, belirlenmiş yer ve saatte buluşacağız. Sizler için hazırladığımız lezzetler ile mangal zamanı!!! Özel olarak hazırlanmış kasap sucuk ve köftesinden oluşan,  tandır ekmeği arası mangalımızı, sınırsız bol çeşitli soğuk meşrubatlar ve çay/kahve eşliğinde alabilirsiniz.

Akşam saatlerine doğru Abant’ tan ayrılıyoruz ve 25 dk. mesafede HighWay Outlet Alışveriş Merkezi’ ne gidiyoruz. Burada vereceğimiz yaklaşık 1-1,5 saatlik serbest zamanınızı alışveriş yaparak değerlendirebilirsiniz.

Güzel günün sonunda, anılarımıza yeşil-mavi renkli gülümsemeler katmış olarak, buluşma yerlerimizde vedalaşmak üzere dönüş yolculuğumuza başlayacağız. Yeni Yollarda Buluşmak Dileğiyle... Gitmek İstediğiniz Her Yere BİZİMLE…

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1. Serpme Sabah Kahvaltısı  

2. Öğle Mangalda Sucuk/Köfte-Sınırsız Sıcak/Soğuk İçecek İkramı (Abant Gölü)

3. HighWay AVM’ de Alışveriş İçin Serbest Zaman

4. Ulaşım Hizmeti

5. Milli Park Giriş Ücretleri

6. Zorunlu Seyahat Sigortası

7. Daloğlu Turizm Güvencesi (TÜRSAB/A-8388)

*Daloğlu Turizm, Tüm Programı Gerçekleştirmek Kaidesiyle, Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MGölcük/Abant Gölü Gezisi
Zonguldak (Saat)08:00
Bartın (Saat)07:30
Kdz. Ereğli (Saat)07:00
Yol/Zaman230 km/Günübirlik
Fiyat190,00₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 8629
  • Ürün Kodu: golcuk-abat golu
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 225,00TL

Etiketler: GÖLCÜK/ABANT, GÖLÜ