GÖKÇEBEY/SÜZEK KANYONU

Tamamlandı GÖKÇEBEY/SÜZEK KANYONU

GÖKÇEBEY SÜZEK KANYONU

Macera Parkuru/Doğa Gezisi

22 Ağustos 2020/Cumartesi

(Günübirlik)

*YÜRÜMEYİ SEVEN maceracı gezginlere 4-5 km.’ lik MUHTEŞEM YÜRÜYÜŞ PARKURU!!! 900 m.’ lik dere içi yürüyüş ile sulu parkurda macera dolu bir deneyim. Sonrası 1. Şelalede dileyenlere YÜZME MOLASI

*YÜRÜMEK İSTEMEYENLERE, DOĞA İÇİNDE şırıl şırıl akan DERE KENARINDA YEŞİL-MAVİ güzel bir gün ve MANGAL PARTİSİ

Doğayı, yeşili, kuş seslerini, yürüyerek keşfetmeyi seven tüm gezi dostlarımıza muhteşem bir parkur hazırladık. Haftanın yorgunluğunu, serin suda yürüyerek atarken, kuş seslerinin karıştığı, gürül gürül akan şelale sesiyle, ruhunuzu dinlendireceksiniz. 

HAREKET: 22 Ağustos 2020/Cumartesi günü, sabah saat 09:00’ da Zonguldak Merkez’ de yer alan acentemiz önünde, siz değerli konuklarımız ile buluşuyoruz (Bartın Acente önü servis kalkış saatimiz: 08:30 dur).

GÜZERGÂH: Zonguldak-Çaycuma Sapağı-Gökçebey... Yaklaşık 50 km.' lik yolculuğuna çıkıyoruz.

Süzek Deresi, Gökçebey ilçe merkezinin hemen güneyinden Filyos Çayına dökülen, Ahmetler Deresi’ni besleyen kollardan biri. Parkur, BAKKA tarafından düzenlenerek, 2019 yılında doğaseverlerin hizmetine sunuldu.

Zonguldak’ın saklı güzellilerini keşfe gidiyoruz. Araç içi sandviç/içecek ikramımız ile başlayan Zonguldak-Gökçebey seyahatimiz yaklaşık 1,15 dk. kadar sürecek. Sonrası yürüyüşe başlayacağımız.

Süzek Kanyonu Macera Parkuru girişine ulaşacağız. Burada yürüyüş için hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra, ıslanma garantili,  900 m.’ lik mesafedeki 1. şelaleye kadar olan dere içi yürüyüşümüze başlayacağız. Dere içi sulu parkur yürüyüşümüz de hem eğlenecek hem de su ve kuş sesleriyle ruhunuzu dinlendireceksiniz. Yol boyunca bol bol fotoğraf çekeceğiz. Mavi ve yeşili yan yana koyan güzel kareler… (Yürüyüş ile ilgili bilgilendirme alınız ve notlarımızı okuyunuz).

Yaklaşık 1,5 saatlik heyecan ve adrenalin yüklü, yürüyüşümüz sonrası 1. Şelaleye ulaşıyoruz. Burada dileyen konuklarımız için kısa bir havuz molası veriyoruz. Soğuk suyu sevenler için, gürül gürül akan şelalenin altında serinlemek bulunmaz fırsat olacak.  Max. 30 dk.’ lık molamız sonrası orman içi patikaya girerek yürümeye devam edeceğiz. İlk etapta 15 dk.’ lık orman içinde 50/60 derecelik diklikteki rampa çıkışı sonrası güzel bir patika ile buluşacağız. Patika boyunca kuş sesleri bize eşlik edecek. Grubun performansına bağlı 1,5-2 saatlik yürüyüş sonrası tekrar sulu parkura ineceğiz ve buradan 15 dk. sonra son nokta eski su değirmenine ulaşacağız.

Burası dönüş noktamız olacak. Dönüş yürüyüşümüz Yaklaşık 1 saatlik orman içi patikadan olacak. Yolun sonunda başlangıç noktamızda bizleri bekleyen nefis mangal ziyafetimize ulaşacağız.

Günün yorgunluğunu, sınırsız çay/kahve ve soğuk içecekler eşliğinde, mangalımızla tamamlayarak; dönüş yolculuğumuza başlayacağız.

Gezimiz sonrası akşam saatlerinde buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz. Yeni Gezilerimizde Buluşmak Dileğiyle…

Kısa Notlar:

1. Bu gezimiz: Doğa tutkunları için hazırlanmış; orman içi inişli çıkışlı patikalardan oluşan doğa yürüyüşü etkinliğidir. Bu nedenle daha önce doğa yürüyüşüne katılan ya da programda belirtilen performansı gösterebilecek misafirler için uygundur.

2. Yürüme engeli, sağlık problemi olanlar için uygun değildir.

3. Her katılımcının su ve atıştırmalıklarını taşımak için mutlaka yanlarında küçük bir sırt çantaları olmalıdır.

4. Mağara içinde kullanmak için kafa lambası ya da el lambası getirebilirsiniz.

5. Yürüyüşe uygun ayakkabı ve kıyafet seçilmelidir.

6. Tüm etkinlik boyunca görevlilerin talimatlarına göre hareket edilecektir.

7. Oluşabilecek kaza ve yaralanmalardan acentemiz sorumlu olmayacaktır.

Tüm Gezi ve Turlarımız İçin Geçerli Olan Yasal Uyarı Ve Önlemler:

1. Hepimizin güvenli seyahati için belirlenmiş ve yayımlanmış zorunlu yasal kurallar çerçevesinde, acentemiz tarafından tüm yükümlülükler yerine getirilecektir (Araçların dezenfeksiyonu, misafirlerin ateş ölçümleri, araç içi dezenfektan bulundurulması, oturma düzeni vb.).

2. Kişisel olarak alınması gereken tüm önlemler, misafirlerimiz tarafından alınmak zorundadır. Kişisel hijyen ve koruma malzemelerinizi (maske vb.) mutlaka yanınızda getiriniz. Gezilerimize yasal olarak izin verilen yaş grubu katılabilir.

3. Her Seyahat öncesi bireysel olarak misafirlerin HES kodlarını almış olmaları gerekmektedir. Seyahat öncesi kişisel olarak alınan kodlar acente görevlisi tarafından kontrol edilecektir.

4. Araçlara, kesinlikle maskesiz binilemez.

5. Etkinlik esnasında sosyal mesafe kurallarına uyulmak zorundadır.

Ücret Dâhil Hizmetler:

1. Araç İçi Sandviç/Meyve Suyu İkramı

2. Öğle Mangalda Sucuk/Köfte&Sınırsız Sıcak/Soğuk İçecek İkramı

3. Ulaşım Hizmeti

4. Zorunlu Seyahat Sigortası

5. Park Giriş Ücreti

6. Daloğlu Turizm Güvencesi

*Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaidesiyle, Program Akışında Değişiklik Yapılabilir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MGökçebey Süzek Kanyonu Doğa Gezisi
Zonguldak (Saat)09:00
Bartın (Saat)08:30
Yol/Zaman50 km / Günübirlik
Fiyat120,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 9641
  • Ürün Kodu: gokcebey-suzek-kanyonu
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 135,00TL

Etiketler: GÖKÇEBEY/SÜZEK, KANYONU