AĞVA DOĞA GEZİSİ

İletişime Geçiniz AĞVA DOĞA GEZİSİ

AĞVA

Taç Tarım Naturel Park Doğa Gezisi

(15 Ağustos 2019/Cumartesi)

Günübirlik

HAREKET/15 Ağustos 2020-Cumartesi sabahı saat: 06.30' da Zonguldak merkezdeki acentemiz önünde siz değerli konuklarımız ile buluşuyoruz (Bartın acente önü kalkış saatimiz: 05.00' dur).

Kozlu-Ereğli-Akçakoca-Düzce güzergâhını izleyerek; Düzce şehir merkezine yaklaşık 15 km. mesafede, ürünlerin %80’ nin kendi doğal imalatları olan, doğa dostu çehresi ve işletmesiyle bizleri ağırlayacak Taç Tarım Doğal Park’ a ulaşıyoruz.

Burada bizler için hazırlanmış doğal ürünlerden oluşan, temiz havası, yemyeşil doğası ile nefis serpme kahvaltımızı alıyoruz ve güzel güne başlangıç yapıyoruz. Kahvaltı sonrası vereceğimiz serbest zaman içinde, dileyen konuklarımız çiftlik içerisinde gezebilirler; çiftlik hayvanlarını ve yetiştirilen ürünleri inceleyebilir; hatta at binme imkanı bulabilirler.

Sonrasında yolumuza Adapazarı, İzmit, Kandıra güzergahını takip ederek; yolumuza devam ediyoruz. Öğle saatlerine doğru Ağva’ ya ulaşıyoruz. Mavinin ve yeşilin her tonunun harmanlandığı, dört mevsimde farklı atmosfer sunan, huzuru ve sessizliği doyasıya yaşanabilen bir belde Ağva... Üç tarafı suyla çevrili bir delta konumunda olan Ağva’ nın doğası, tüm kalabalığa rağmen sakin yapısı, nehir boyu dizilmiş şirin restoran ve pansiyonlarıyla huzur bulacağınız bir belde. Ağva, kelime olarak Latince "İki Dere Arasında Kurulan Köy" manasına geliyor.

Tarihi M.Ö. 7. yy' da kadar uzanan geçmişiyle İstanbul' un ilk yerleşim bölgesi olarak tespit edilen Ağva tarihte birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış. Tarihi geçmişinin yanı sıra hem Karadeniz hem Yeşilçay ve Göksu akarsuları hem de ormanla çevrili bu şirin ve sakin beldenin koyları inanılmaz güzellikte...

Öğle yemeği için belirlenen restorantımızda öğle yemeğimizi (Levrek/Çupra/Köfte-Salata-İçecek) alıyoruz. Ardından, Serbest Zaman veriyoruz (Dileyen misafirlerimiz Ağva Plajı' nda denize girebilir; dileyen misafirlerimiz ise nehirde mini bir tekne gezisi yapabilir yada sakin bir yürüyüş gerçekleştirerek ruhunuzu dinlendirebilirisiniz).

Akşam verilen buluşma saati ve noktasında toplanıyoruz ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece geç saatlerde buluşma noktamızda vedalaşıyoruz. Yeni Gezilerimizde Buluşmak Dileğiyle...

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler: 

1. Serpme Sabah Kahvaltısı

2. Ağva' da Öğle Yemeği

3. Lüks Otobüs İle Ulaşım

4. Araç İçi Sınırsız İkram

5. Zorunlu Seyahat Sigortası

6. Daloğlu Turizm Güvencesi

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

1. Tekne Turu

2. Tüm Özel Harcamalar

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MAğva / Günübirlik
Zonguldak (Saat)06:30
Bartın (Saat)05:00
Yol/Zaman330 km / Günübirlik
Fiyat190,00 ₺
Bartın (Fiyat)200,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 4045
  • Ürün Kodu: agva
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz
Tura Kalan Süre :
  • 215,00TL
  • 190,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: AĞVA, DOĞA, GEZİSİ