ABANT GÖLÜ/HIGHWAY OUTLET AVM

Tamamlandı ABANT GÖLÜ/HIGHWAY OUTLET AVM

 ABANT GÖLÜ MİLLİ PARKI

HighWay Outlet Alışveriş Merkezi

03 Şubat Cumartesi

(Günübirlik)

*Abant Gölü Milli Parkı

*HighWay Outlette Alışveriş İçin Serbest Zaman

Karlı bir hafta sonunu, doya doya yaşayabileceğiniz ABANT GÖLÜ gezimize davetlisiniz. Yeşille beyazın kucaklaştığı ormanın, bol oksijenli tertemiz havasını soluyarak yapacağınız, fotoğrafların vazgeçilmez göl manzarası Abant Gölü çevre yürüyüşünüzle,  aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz.   

Bölgenin En Büyük Outlet AVM Merkezi: HighWay ’ de vereceğimiz serbest zamanda, birçok marka mağazanın fırsat ürünlerini satın alabilirsiniz.

HAREKET: 03 Şubat 2024-Cumartesi sabahı… *Zonguldak/Merkez: 08.00 *Bartın/Merkez: 06.30 *Kdz. Ereğli/ÖZMAR: 08:50...

GÜZERGÂH: Zonguldak-Kdz. Ereğli-Akçakoca-Alaplı-Düzce-Abat Gölü… Yaklaşık: 175 km...

Zonguldak/Merkez hareketimiz sonrası, Ereğli-Düzce üzerinden, yaklaşık 175 km.’ lik yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz, serpme sabah kahvaltısı sonrası yolculuğumuza devam ediyoruz ve muhteşem güzelliğe adım atıyoruz.    

Abant Gölü Milli Parkı’ ndasınız!!! Mavi gölün beyaza bürünmüş sakinliği, yeşil çam ormanlarının karlı dallarının altında harika bir gün sizleri bekliyor. Deniz seviyesinden 1350 m. yükseklikteki gölün çevresi, yaklaşık: 7 km…

Vereceğimiz serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz fayton ile gezinti yaparken dileyen konuklarımız göl çevresinde kısa yürüyüşler yapabilir. Bol bol fotoğraf çekebileceğiniz harika saatler sizleri bekliyor.

Serbest zaman sonrası verilen saat ve yerde öğle yemeği için buluşuyoruz. Nefis manzaranın kenarında, müzikli eğlence eşliğinde, sizler için özenle hazırlanmış, köfte-sucuk mangal ikramımızı yapıyoruz. Ayrıca özel semaverde hazırlanan sınırsız çay-kahve ve her çeşit meşrubatta ikramımız...

Bu doğal güzellikte zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız ve artık akşam üzeri gölden ayrılma vakti!!! Dönüş yolunda, indirimli markaları ürünleri bulabileceğiniz, yöresel ürünlerden alabileceğiniz,  Bolu Dağı HİGHWAY Outlet AVM’ ye uğrayacağız.

Verilecek serbest zaman sonrası verilen saatte aracımızda buluşuyoruz ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam geç saatlerde Zonguldak/Merkez de yer alan acentemiz önünde vedalaşıyoruz. Her mevsim ayrı güzelliği doyasıya misafirlerine yaşatan Abant keyfini yaşamaya bekleriz. Gitmek İstediğiniz Her Yere BİZİMLE…

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

1. Serpme Sabah Kahvaltısı 

2. Öğle Mangalda Sucuk-Köfte/Sınırsız Sıcak-Soğuk İçecek İkramı (Abant Gölü)

3. HighWay Outlet AVM’ de Alışveriş İçin Serbest Zaman

4. Ulaşım Hizmeti

5. Milli Park Giriş Ücreti

6. Zorunlu Seyahat Sigortası

7. Daloğlu Turizm Güvencesi (TÜRSAB/A-8388)

*Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir. 

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MAbant Gölü/Highway Outlet AVM Gezisi
Zonguldak (Saat)08:00
Bartın (Saat)06:30
Kdz. Ereğli (Saat)08:50
Yol/Zaman175 km/Günübirlik
Fiyat1150,00₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 6555
  • Ürün Kodu: abant golu-highway avm
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 1.290,00TL

Etiketler: ABANT, GÖLÜ/HIGHWAY, OUTLET, AVM