ABANT GÖLÜ/HIGHWAY A.V.M

Tamamlandı ABANT GÖLÜ/HIGHWAY A.V.M

ABANT GÖLÜ & HİGHWAY A.V.M

26 Ocak 2020/Pazar

(Günübirlik)

Sömestr Gezilerinin Vazgeçilmezi Nefis Doğa ve Çam Ormanları…

GÜZERGAH: Abant Gölü Milli Parkı... Devrek, Mengen üzerinden, yaklaşık 190 km.’  lik yolculuğumuza başlıyoruz.

Göle ulaşımımız sonrası vereceğimiz serbest zamanda Meşe, köknar, çam, kayın ve gürgen ağaçlarının bolca serpildiği, huzur veren bir coğrafyada, tertemiz bir havada göl çevresinde yürüyüş yapabilirsiniz.

Abant Gölü ve çevresi Milli Park statüsünde... Krater ve birikinti gölü… Tabiat Parkı’ nın deniz seviyesinden yüksekliği 1.700 m. ve 7 km.’ lik göl çevresi, yürüyüş yapmak için çok ideal… Dileyen misafirlerimiz Atlı kızaklarla göl çevresinde gezebilir ya da göl çevresindeki kafelerde, salebinizi yudumlayarak karlı manzaranın tadını çıkarabilirler.

Serbest zaman sonrası verilen saat ve yerde öğle yemeği için buluşuyoruz. Nefis manzaranın kenarında, müzikli eğlence eşliğinde, sizler için özenle hazırlanmış, Köfte&Sucuk mangal ikramımızı yapıyoruz. Ayrıca özel semaverde hazırlanan sınırsız çay&kahve, her çeşit soğuk meşrubatta ikramımız...

Bu doğal güzellikte zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız ve artık yola çıkma vakti. Akşam saatlerinde dönüş yolundayız. Dönüş yolunda, indirimli marka ürünleri bulabileceğiniz, yöresel ürünlerden alabileceğiniz,  Bolu Dağı HİGHWAY Outlet’ e uğrayacağız Serbest zaman sonrası verilen saatte aracımızda buluşuyoruz ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Akşam geç saatlerde buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz. Her mevsim ayrı güzelliği doyasıya misafirlerine yaşatan Abant keyfini yaşamaya bekleriz...

Ücrete Dâhil olan Hizmetler:

1. Sabah Serpme Kahvaltı

2. Öğlen Mangalda Sucuk&Köfte Sınırsız Meşrubat&Çay/Kahve İkramı

3. Milli Park Giriş Ücreti

4. Zorunlu Seyahat Sigortası

5. Lüks Ulaşım Hizmeti

6. Araç İçi İkramlar

7. Daloğlu Turizm Güvencesi

* Zonguldak Merkez İçin, Araç Kalkış Saati Sabah saat: 08:00’ da Acentemiz Önünde, Siz Değerli Konuklarımız İle Buluşuyoruz.

* Bartın Acente İçin, Servis Kalkış Saatimiz Sabah saat: 07:30’ da, Acentemiz Önünde, Siz Değerli Konuklarımız İle Buluşuyoruz.

Kısa Notlar:

1. Daloğlu Turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir.

2. Kış gezilerinde, Teleferik/telesiyej kullanımı, Kayak sporu, Lastik Bot ve kızak ile kaymak acentemizin sunduğu bir hizmet değildir. Dileyen misafirler ekstra olarak çevre tesislerinin imkanı olarak yararlanabilir. Etkinlikler tehlike içermektedir. Kaza ve yaralanma olabilir. Tüm mesuliyet kişi ve ebeveynlere aittir. Olabilecek kazalardan acentemiz sorumlu değildir.

ÖZET BİLGİLENDİRME
P.MAbant Gölü & Highway A.V.M
Zonguldak (Saat)07:30
Bartın (Saat)08:00
Yol/Zaman190 km / Günübirlik
Fiyat130,00 ₺

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Görüntülenme: 359
  • Ürün Kodu: abant golu-highway avm
  • Stok Durumu: Tamamlandı
  • 155,00TL

Etiketler: ABANT, GÖLÜ/HIGHWAY, A.V.M